GeriAlışveriş La Mer ile Yeni Nesil Yenilenme!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

La Mer ile Yeni Nesil Yenilenme!

La Mer ile Yeni Nesil Yenilenme!

"The Regenerating Serum’un ilk lansmanının üzerinden on yıl geçtikten sonra, çığır açan güncel buluşlardan ilham alan La Mer, yepyeni The Regenerating Serum’u sunuyor."

Yenileme ve fermantasyonun doğal metabolik süreci her zaman La Mer’in temelinde olmuştur. Kurucu Dr. Max Huber denizden ve deniz bitkilerinin sıra dışı gücünden ilham alıp, kendi kendini yenileyebilen bitkilere yoğunlaşarak, günde bir metre veya daha fazla büyüyebilen Macrocystis Pyrifera’yı, yani dev deniz yosununu buldu.

Huber, kendini yenileyebilen bu inanılmaz deniz bitkisinin potansiyelini dönüştürme vizyonuyla yola çıktı ve fermantasyonun gücüyle, deniz yosunu ve diğer saf bileşenlerin ışık ve ses enerjilerini kullanarak efsanevi Miracle Broth™’u yarattı. Enerji veren bu güçlü iksir aynı zamanda tahriş edici dış etmenlere karşı yatıştırma özelliğini de barındırıyor.

ENFLAMASYON VE CİLT

UV ışınları ve serbest radikaller gibi dış etmenlerin sebep olduğu enflamasyon, ciltteki kollajen ve elastinin tahrip olmasına neden olarak çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu tetikler. Araştırmalar, uzun süreli kronik enflamasyonun erken yaşlanmanın temel sebeplerinden biri olduğunu gösteriyor. Ayrıca son zamanlarda yapılan yeni araştırmalar ise, enflamasyonla mücadelenin cildin mevcut kollajen ve elastinini koruyarak yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olmak için kritik biröneme sahip olduğunu doğrulamakta.

HASSAS CİLTLER İÇİN UYGUN

Çevre kirliliği, UV ışınları ve iklim şartları gibi çevresel etmenler yüzünden cilt çok hassaslaşmış görünebilir ya da hissedilebilir. The Regenerating Serum’un sıra dışı yatıştırıcı ve koruyucu etkileri cildi sakinleştirirken, hassasiyetini dengeler. Tahriş ve kızarıklığı azaltarak gelecekteki görünür hasarını da engellemeye yardımcı olur.

ENERJİ SÜSPANSİYON TEKNOLOJİSİ

Yeni dağıtım teknolojisi sayesinde içeriğindeki yüksek enerjiyi kullanarak zengin formülü cildin derinlerine en etkili şekilde taşır; pürüzsüz ve kusursuz bir bitiş sağlar.

YENİ METABOLİK MAYA

Yeni Metabolik Maya, içeriğindeki bitkisel kök hücre bileşenleri olan glutatyon ve B3 vitaminiyle cildin doğal kollajenini arttırmasına yardımcı olurken çizgi ve kırışıklık görünümünün de azalmasını sağlar. Bu yeniliğe ilave edilen yatıştırıcı Miracle Broth™ ve Concentrated Miracle Broth™ ile gözle görülür yenilenmeyi hızlandırarak, kızarıklık görüntüsü ve diğer enflamasyon işaretlerini ortadan kaldırır; gözenekleri azaltarak cildin sıkılaşmasını sağlar.

La Mer’in antioksidan deposu olan Ihlamur Konsantresi, cildin dış etkilerden korunmasına ve ileride görülme ihtimali olan hasarların önlenmesine de yardımcı olur. Cilt aktif bir şekilde güçlenerek daha genç ve canlı bir görünüm kazanır.

False