GeriEv Dekorasyon Kusursuz makyajla değişim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kusursuz makyajla değişim!

Kusursuz makyajla değişim!

"Önemli detayları, küçük ayrıntıları bildiğiniz ve uyguladığınız zaman, kusursuz güzelliğe doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz..."

Çok amaçlı fondöten kullanımı

Maksat güzellik olunca her şey, her şeyin yerine kullanılabilir. Örneğin, fondöteninizi dudak ve gözaltlarınıza da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Fondöteni dudağınıza sürdüğünüzde rujun kalıcı olmasını sağlarken, gözaltınıza da kullanırsanız istenmeyen mor halkalardan kurtulmuş olursunuz.Kusursuz makyajla değişim

Aman kaşlara dikkat!

Kadınların yüzlerine ifade veren en önemli yerleri gözleri ve kaşlarıdır. Yanlış alınmış kaşlar ya da kötü sürülen rimeller gerçekten feci görünmenize yol açabilir. Bu nedenle doğru makyajdan önce, doğal güzelliğin rotasına doğru yön verin ki fırçanızın her darbesi sizi bir adım daha güzelleştirsin.Kusursuz makyajla değişimÜnlülerin kaşlarını alan Damon Roberts'in şu önerisine kulak verin:

"Kaşlarınızı olabildiğince kalın bırakın çünkü ince kaş herkesi yaşlı gösterir. Kaş dolu dolu göründüğünde daha yumuşak ve masalsı bir ifade yaratır. Ve yapmamanız gereken en önemli şey; beğendiğiniz film yıldızlarının kaş modellerini taklit etmemenizdir. Onları kendinizde uygulamadan önce bunun size yakışıp yakışmayacağına çok dikkat edin. Ve mümkünse hiçbir zaman onların kaşlarını taklit etmeyin. Çünkü herkesin kendine has kaş şekli vardır. Siz bunu ortaya çıkardığınızda, gerçek güzelliğinize kavuşmuş olacaksınız."

Eski maskaranızı atmayın

Eski rimel fırçanızı sakın atmayın. Güzelce yıkadıktan sonra bej rengi fondöteninizden üzerine bir parça koyarak yüzünüzü çevreleyen ince tüylere sürün. Böylece makyajla kapatamadığınız yüz tüylerinizden kurtulmuş olacaksanız.Kusursuz makyajla değişimProblemli ve hassas ciltlere özel

Bu yazacağımız makyaj hilesi, problemli ve hassas ciltlere sahip olanları mutlu edecek. Ünlü stand up yıldızı Monique Marvez, yıllarca cildinin hassas ve aynı zamanda problemli olması nedeniyle farklı makyaj teknikleri geliştirmiş. Marvez, bebek pudrasını yıllarca fondöteninin üzerine transparan pudra olarak kullanmış. Bu sayede fondötenin yarattığı fazla yağın emilmesini sağlamış.