GeriGelin Modası Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural!

Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural!

"Düğün günü kusursuz gelin olmak istiyorsanız bu kuralları göz ardı etmeyin..."

1. Doğal olun!

Yüzünüze sadece nemlendiri sürün. Pahalı gelinliğinizin üstünde ruj ya da fondöten lekesi bırakmayı istemezsiniz.

Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural2. Bir çift topuklu ayakkabı bulundurun!

Alışveriş için rahat ayakkabılara ihtiyacınız olacak ama gelinliğinizle denemek için bir çift topuklu ayakkabıyı da yanınıza almayı ihmal etmeyin. Böylece düğün gününde nasıl görüneceğinizi gelinliği denediğinizde görebilirsiniz.

3. Arkadaşlarınıza danışın!

Kendi başınıza karar vermeniz bazen zor olabilir. İşte tam bu esnada yanınızdaki arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak. Onlardan dürüst olmalarını ve denediğiniz her elbise için olumlu ya da olmusuz size bir fikir vermelerini isteyin.Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural4. Bir defter tutun!

Alışveriş sırasında denediğiniz sayısız gelinliği, mağaza isimlerini, deneyip de beğendiğiniz modeli sonradan unutmamak için mutlaka bir deftere not alın.

5. Dans!

Mağazada gelinlik denedikten sonra içinde rahat edip etmediğinizi kontrol edin. Seçtiğiniz gelinlik düğününüzde dans etmenize engel olacak kadar dar ya da yırtmaçlı olmamalı. Düğün sizin düğününüz! Siz de herkes gibi dans edebilmelisiniz.Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural6. Aydınlatmaları kontrol edin!

Mağazadaki ışıklarla gelinliğiniz çok farklı görünebilir. Güneş ışığına çıktığınızda gelinliğinizin aynı şekilde güzel ve bembeyaz görünmesine dikkat edin. Işıkların oyununa gelmeyin.

7. Fotoğraflar!

Düğün günleri binlerce fotoğrafınızın çekileceği günlerdir. Bu yüzden fotoğraflarda nasıl görüneceğinizi de hayal etmeye çalışın ve gelinlik seçiminizi buna göre yapın.Kusursuz gelin olmak için 8 altın kural8. Vücudunuzu kabullenin!

Çok beğendiğiniz bir gelinliğin içine girebilmek için birkaç günlük ölümcül diyetlere kesinlikle başvurmayın. Size uygun olan bir gelinliği tercih edin, ancak yine de stres gibi nedenlerden dolayı da 1-2 kilo kaybınız olursa da düğün günü gelinliğinize yapılacak küçük ayarlamalarla gününüzü kurtarmanız mümkün.