GeriMakyaj Kusursuz bir cilt hayal değil!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kusursuz bir cilt hayal değil!

"BareMinerals fondöten, doğal minerallerden oluşan saf formülüyle, cilt kusurlarını mükemmel biçimde kapatıyor, hem güneş koruyucu SPF 15 içeriyor hem de sağlıklı, bronz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor..."

Uygulandığı andan itibaren uzun süre ciltte kalan bareMinerals; likit veya krem fondötenlerin aksine yumuşak ve kremsi yapısıyla gözenekleri tıkamıyor, kırışıklıklarda birikmiyor; cilde doğal bir ışıltı veriyor. Doğal koruma faktörü SPF 15 içeren bareMinerals güneşin zararlı ışınlarına karşı kimyasal içermeyen güvenilir bir koruma sağlıyor. bareMinerals fondötenlerinin fairly light, light, medium beige, medium tan ve warm tan olmak üzere 5 farklı rengi bulunuyor.

Nasıl uygulanıyor?
Doğal makyajın adı bareMinerals fondötenleri, pudra gibi görünümüne karşın cilde kolayca uygulanabiliyor ve ipeksi bir görünüm kazandırıyor. Çok az miktarda fondöten kapağa dökülüyor ve fırça döndürülüyor. Fazlalığı atmak için kapağın kenarına hafifçe vuruluyor. Yumuşak dokunuşlarla cilde pompalama hareketi ile sürülüyor. bareMinerals, uca doğru sivrilen tasarımıyla doğru miktarda kullanım sağlayan özel fırçalar ile uygulanıyor. Fırçalar, yapısı ile gölgelendirmeleri hızlı ve kolay kılıyor.

i.d bareMinerals Warn Tan Fondöten: 78 YTL