GeriMakyaj Küçük Bir Hile İle Belirgin Elmacık Kemiklerine Sahip Olun
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Küçük Bir Hile İle Belirgin Elmacık Kemiklerine Sahip Olun

Küçük Bir Hile İle Belirgin Elmacık Kemiklerine Sahip Olun

"Yüzümüzü en güzel gösteren detay çıkık elmacık kemikleridir. Eğer elmacık kemikleriniz kendiliğinden çıkık değilse, mükemmel elmacık kemiklerine sahip olmak için ayna karşısında saatler harcamanıza gerek yok. Küçücük bir dokunuşla mükemmel görünümün sırrını açıklıyoruz!"

Yüzünüzde hem belirginleştirebileceğiniz hem de aydınlatabileceğiniz bir bölge var; elmacık kemikleri. Özellikle çıkık elmacık kemikleri, yüzünüzün daha hoş görünmesinde büyük rol oynuyor. Peki, elmacık kemikleri nasıl daha belirgin hale getirilir?

Küçük Bir Hile İle Belirgin Elmacık Kemiklerine Sahip OlunKONTÜRLEME

Çıkık elmacık kemiklerine sahip olmanın ilk yolu, yüz hatlarınıza kontür uygulamaktan geçiyor. Cilt renginize göre seçtiğiniz doğru tonlarla yapılan kontür işlemi, yüz hatlarınızı olduğundan daha belirgin gösterir. Kontür işlemini sadece elmacık kemiklerinize değil alnınıza, çenenize, burnunuza hatta dudaklarına da uygulayabilirsiniz.

HIGHLIGHTER YARDIMI

Doğal ve belirgin bir görünüm istiyorsanız highlighter'dan yardım alabilirsiniz. Minimal bir ışıltıya sahip highligter'ı fırça yardımıyla elmacık kemiklerize uygulayın. Farkı hemen anlayacaksınız! Eğer daha ağır bir makyaj yapıyorsanız, ışıltısı bol highlighter kullanabilirsiniz.