GeriMakyaj Kozmetik devi Türkiye'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kozmetik devi Türkiye'de!

"Dünyanın önemli kozmetik zincirlerinden Fransız Sephora, Unitim Holding ortaklığıyla, İstinyePark'ta Türk tüketicisiyle buluştu. Ziyaretçilerin ürünleri özgürce deneyebildiği Sephora, Kasım ayı itibariyle Bakırköy Alışveriş Merkezi ile Ankara Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde de birer mağaza açacak."

Alışverişi eğlence haline getiren modern bir atmosfer sunan Sephora'nın Türkiye'deki ilk mağazasında, 100'e yakın markanın 10.000'den fazla ürünü satışa sunuluyor. Sadece Sephora mağazalarında bulunabilecek markaların yanı sıra, makyajdan cilt bakımına kadar farklı kategorilerde Sephora markalı ürünler de yer alıyor.

Sephora'nın İstinyePark mağazasında Türk tüketicisiyle buluşan özel markalar arasında Tri Aktiline, Dermanew, Stila, Cargo, Too Faced, Strixaderm, Garancia, Kanellia, Yu Be, Task, Nars, Laura Mercier, Priorities ve Fusion bulunuyor.

Marka değerlerini mükemmellik, özgürlük, tutku ve cesaret üzerine kuran Sephora, kozmetik mağazacılığına getirdiği farklı bakış açısı, moda odaklı yaklaşımı, en son trendleri yansıtan ürünleri ve sıra dışı konseptiyle kozmetikte özgür alışverişin zevkini yaşatıyor.