GeriModa Trendleri Kom'un sıradışı çamaşırı: Victoria Serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kom'un sıradışı çamaşırı: Victoria Serisi

"Kom İç Giyim klasik tarzın dışına çıkmak isteyen kadınlar için sıradışı çamaşırlar hazırladı. Çarpıcı bir stili olan bu modellere, "Victoria" grubu adı verildi. Victoria'lar seksiliği ve dişiliği bir arada sunuyor."

Tek renk iç çamaşırı takımlarından uzaklaşmak, daha renkli, daha heyecan verici kombinasyonlara kavuşmak isteyen hanımlar için Victoria grubu iki renkli olarak hazırlandı. Siyah ve fuşyanın birlikte kullanıldığı Victoria'ların esin kaynağı akşam sefası çiçekleri. Yaz akşamüstlerinin baygın kokulu akşam sefalarının rengi olan fuşya, Kom'un tasarımcılarının elinde siyahla bir araya gelerek romantik ve kışkırtıcı bir çağrışım yaratıyor.

Victoria'larda, siyah liycralı tül üzerine fuşya rengi çapraz süs dikişleri yer alıyor. Sütyenlerin askıları da iki renkte hazırlanmış. Victoria'lar gecelik, sütyen ve külot takımdan oluşuyor. İkili takımları daha cazibeli, daha çekici kılmak için üçüncü bir parçayla, kombinezonla tamamlayan Kom tasarımcıları, üç parçadan oluşan takımların iki renkli üretildiğinde daha çok beğenildiğini belirtiyorlar. Bu yüzden, Victoria'ların sütyen ve geceliğin göğüs kısmındaki fuşya rengi çapraz iplere özel bir önem veriliyor.

Babydoll: 35.00 YTL
String: 12.50 YTL