GeriModa Trendleri Kolların partide, sen neredesin?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kolların partide, sen neredesin?

Kolların partide, sen neredesin?

"Bu aralar çok hoşuma giden bir trend var, "arm party" kol partisi. Bu trendde özetle yaptığımız şey şu: önümüzde geleni alıp hemencecik kolumuza geçiriveriyoruz."

Kolaymış değil mi? Ama işin incelikleri de yok değil. Neyle neyi birleştirmek gerek, renk uyumu, materyal uyumu derken konu git gide derinleşiyor.

Kolların partide, sen neredesin

Bu girişten sonra şununla şu takılmaz, bunu taktıysanız şundan aman ha uzak durun gibi tavsiyeler vereceğimi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü adı üstünde kollarınız partide, partide kural, sınır olur mu hiç? Olmaz! O yüzden arm party trendini uygularken en önemli şey kural, sınır tanımamak ve kolları doyasıya donatmanın keyfini sürmek!

Kolların partide, sen neredesin

Eskiler gümüşle altın birlikte takılmaz derdi, illa da ikisinden birini seçeceksin. Bunu artık günümüzde yıkılası moda kurallarının içine gönül rahatlığıyla koyabiliriz çünkü gayet de gümüş, altın hatta pembe altın karıştırıp karıştırıp takılıyor, hatta çok da şık duruyor. Bu konuda herhangi bir seçim yapmanıza gerek de kalmıyor.

Kolların partide, sen neredesin

Saatler arm paty / kol partisi trendinin baş tacı, olmazsa olmazı. Saat zaten başlı başına kolda muhteşem duran bir aksesuar. Bir de düşünün birbirinden cici bilekliklerle birleşince nasıl tatlı oluyor. Baksanıza bu trendle saatler artık yalnız değil, kendine bir sürü bilezik arkadaş edinmiş.

Kolların partide, sen neredesin

Eğer elinizden geliyorsa, bu trend DIY (do it yourself) yani kendin yap için gelmiş geçmiş en uygun trend olabilir. Ne olsa bir sürü bilekliği aynı anda kolumuza doluyoruz, birkaç tanesi de sizin elinizden çıksa fena mı olur? Alın önünüze boncukları, zincirleri ve bir an önce denemelere başlayın!

Kolların partide, sen neredesin

Kişisel olarak bu trendi en çok bileğe yapışan bileklikler ve renkli aksesuarlarla birlikte seviyorum. Boncuklar, metaller, deriler hepsi bir araya gelmiş, kolunuzda bir festival havası... Artık üzerinize basic beyaz bir tişört ve jean geçirip çıksanız bile gayet fark yaratmış ve şık olmanın keyfini sürebilirsiniz. Haydi bakalım, şimdi biraz parti zamanı!

Kolların partide, sen neredesin

Alışveriş Cini