GeriSaç Kızıl sonbahara yakışır...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kızıl sonbahara yakışır...

Kızıl sonbahara yakışır...

"Saç, makyaj ve kişisel bakım alanının marka ismi TRİO Kuaför’ün saç ekibi, saç renginden memnun olmayan ve değişiklik yapmak isteyenler için, sonbaharın rengi kızılı tavsiye ediyor…"

Saç renginizi değiştirmek, biraz daha ışıltılı ve renkli bir görüntü elde etmek istiyorsanız, teninize uyan bir kızıl tonunu seçebilirsiniz.

Doğanın sonbahar rengi olan kızıldan sarıya doğru uzanan renk yelpazesi, sizin için yol gösterici olabilir. Özellikle kumral veya daha açık tenli iseniz, kızıl saç size çok yakışacak, aynı zamanda sizi başka bir kadın yapacaktır.

2013'ün Sonbahar- Kış saç modelleri için tıklayın!

Oldukça dikkat çekici bir ton olan kızıl rengi denemek istiyorsanız, işinin ehli bir kuaförü seçmenizi tavsiye ediyoruz. Trio Kuaför’ün sahibi Sebahattin Karabulut, “Kızıl iyi bir uygulama ve doğru yönlendirme ile seçilen bir tonla, olağanüstü sonuçlar verebilir. Kızıl saç renginde ten rengi çok önemli. Koyu renk tenlere açık kızıl tonlarını önermiyoruz. Doğal renk arasına kızıl gölgeler yapmayı tavsiye ediyoruz hanımlara” diyor.

Mükemmel bir kızıl rengin saça oturması için iki boyama sonrasını beklemek gerekebileceğini ifade eden Sebahattin Karabulut, özellikle açık havada kızılın olduğundan daha parlak ve göz alıcı olacağını, herkesin dönüp size en azından bir kere bakmasını sağlayacağını ifade ediyor.

Genelin içinden ayrılmak, fark edilir olmak için ilk tercih edilecek renklerden biri olan kızıl, özellikle dolgun saç kesimlerinde veya hacimli taranmış saç modellerinde çarpıcı bir güzellik meydana getiriyor.