GeriModa Trendleri Kız kıza bir dünya
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kız kıza bir dünya

"Limited Too, 'Kız kıza bir dünya bu' sloganıyla genç kızlara özel geniş bir giysi ve aksesuar koleksiyonu sunuyor. Marka, Türkiye'deki ilk mağazasını bugün Capitol Alışveriş Merkezi'nde açıyor."

Amerikalı genç kızların gözde markası Limited Too, "Kız kıza bir dünya bu!" sloganıyla genç kız müşterileriyle buluşuyor. Limited Too'nun Türkiye'deki ilk mağazası Capitol Alışveriş Merkezi'nde bugün açılıyor. Günün trendlerini genç kızlara uyarlayan markanın koleksiyonunda onların yaşlarına uygun cıvıl cıvıl giysilerin yanında kolye, bere, toka gibi aksesuarlar; ayakkabı ve pijama, ayrıca dekorasyon ürünleri de bulunuyor.

7 - 14 yaş grubundaki kızlara hitap eden tek marka olma özelliğini gösteren Limited Too, bu yaş aralığındaki kız çocuk nüfusunun fazla olduğu Türkiye'den büyük bir ilgi bekliyor.

Farklı line'lar farklı tarzlar

Limited Too'nun ilkbahar koleksiyonu rengârenk, rahat ve şık bir baharı müjdeliyor. Canlı renklerin hakim olduğu koleksiyonda genç kızların severek giyeceği pekçok seçenek bulunuyor. Koleksiyonda Western stilinde kareli gömlekler; aynı tarza uygun jean'ler ve eteklerle tamamlanıyor. Denim ceketlerin, rahat pantolonlar ve baskılı tişörtlerle kombinlendiği koleksiyonda Americana tarzında ürünlere sıkça rastlanıyor. Limited Too'nun, fırfırlı bluzların, cıvıl cıvıl renklerde eteklerin ve pastel tonlarda gömleklerin bulunduğu tropical esintiler taşıyan line'ında ise baharın tüm renkleri yer alıyor. Pretty temasını yansıtan ürünlerde mor, eflatun, mavi, sarı ve pembe tonların ağırlığı hissedilirken; Preppy temasında ise anne ve babalarına hitap eden koleksiyonlarda da gözde olan 'kolejli' şıklığı sunuluyor. Bu temanın en önemli unsurları polo yaka tişörtler, şık eşofman takımları, kareli ve pilili etekler...

Fiyatlar

Pantolon 40 - 60 YTL
Denim pantolonlar 40 - 65 YTL
Etek 35 - 60 YTL
Şort 25 - 40 YTL
Gömlek 35 - 60 YTL
Bluz 35 - 45 YTL
Elbise 45 - 90 YTL
İç çamaşırı 8 - 20 YTL
Tişört 25 - 40 YTL

Amerika'da 568 mağazası var

1987 yılında The Limited Inc. firması tarafından yaratılan marka, adını da bu firmadan almış. Zamanla büyüme kaydeden Limited Too, 1999 yılında şirket yapısındaki bazı değişiklikler sonucunda Limited Inc.'den ayrılarak bağımsız bir şirket haline gelmiş. 2000 yılında web sitesinden online satış da yapmaya başlayan Limited Too, 2004 yılında aynı yaş grubuna seslenen 'Justice' adındaki mağazalar zincirini de kurmuş. Limited Too, asıl atılımı yine geçen yıl yapmış.

Amerika'da 568 mağazası bulunan marka, sınırları dışında da yayılmaya karar vermiş. Bunun için Ortadoğu'ya öncelik vererek 8 mağaza açmış. Türkiye'de de büyümeyi hedefleyen Limited Too'nun amacı Amerika dışındaki mağaza sayısını 23'e çıkarmak.