GeriMakyaj Kirpikleri yoğunlaştıran dokunuş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kirpikleri yoğunlaştıran dokunuş!

Kirpikleri yoğunlaştıran dokunuş!

"Kirpiklerinizi uzatan ve yoğunlaştıran pratik formül..."

Hepimiz biliriz ki anlamlı bakışlara sahip olmak için kirpik ve kaş güzelliğimiz önemlidir. Yıllarca kullanılan kremler, kalemler, rimeller kirpiklerimizi döker, kaşlarımızı seyrekleştirir. Şimdi ABD’den ithal bitkisel bir ürün olan Select Lash ile bu sorunlara çözüm bulmak mümkün.

Select Lash 3 haftada kirpiklerde, 4 haftada kaşlarda uzama garanti ediyor. İçeriğinde Aloe Baradensis, Cammelia Sinensis, Polygonum Multiflorum gibi bitki özleri, ipek proteini ve yararlılığı tescilli Hyaluronic Acid bulunan Select Lash yılların kirpik ve kaşlarınıza verdiği zararı haftalar içinde gideriyor.

Aynı rimel gibi bir fırçaya sahip olan Select Lash kolayca uygulanıyor. Makyaj altında da kullanılabiliyor. Oftalmolojik testlerden geçirilmiş Select Lash, ABD’den sonra Türk bayanlarının da hizmetinde.

Uzun ve gür kirpiklere sahip olmanın sırrı Select Lash'da...

Kozmetik sektörünün inanılmaz buluşu olan Select Lash sayesinde dolgun , esnek , uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmanız artık hiç de zor değil …Select Lash bunu size garanti ediyor. Artık siz de Hollywood yıldızları gibi çekici kirpiklere sahip olacaksınız. Kirpikleriniz yüzünüzün önemli bir parçasıdır. Bakışlarınızı çerçeveler ve göz makyajınızı tamamlar.

Eğer kirpikleriniz doğuştan uzunsa şanslısınız. Tabiat size güzel uzun ve kalın kirpik bahşetmemişse o zaman Select Lash sizin için kirpiklerinizi uzatır kalınlaştırır Hacimli yapar ve kirpik ile kaşlarınızı besler Vücutta eksik olan Cinko, Demir, A Vitamini ve E Vitaminin eksik olması nedeniyle kirpikleriniz uzamaz ve seyrek kalır. Bu Vitamin ve Mineral ihtiyacını Select Lash ürünüyle giderebilirsiniz Select Lash vitamin ve destek içerir. Yapılan araştırmalar sonucu Select Lash ile kirpikleriniz 4 haftada minimum 2 ila 3 mm uzar.

Kendi sınıfındaki pahalı ürünlerin yanında oldukça ekonomik kalan Select Lash ile uzun kirpikler ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.selectlash.net