GeriMakyaj Kate Winslet'in Güzellik Sırları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kate Winslet'in Güzellik Sırları

Kate Winslet'in Güzellik Sırları

"İlk filmini henüz 17 yaşında çeviren Winslet, güzelliğin tanımını "Bana göre güzellik içten gelir, kusursuz güzellik diye bir şey yoktur" şeklinde yapıyor..."

* Gençken yanlış ürünler kullandığım çok olmuştu; altın rengi parlak farlar, çok koyu dudak kalemleri ya da siyah eye-liner gibi...

* Makyaj konusunda deneyim kazanma sürecime baktığımda görüyorum ki yüzüme ne kadar şey varsa hepsini sürmeye çalışıyordum.Kate Winsletin Güzellik Sırları* Şimdi ise özel bir durum olmadıkça çok makyaj yapmıyorum. Yaptığımda ise doğal sonuç verenfondöten, maskara ve allık kullanıyorum.

* Sadece çok özel günlerde koku sürerim; örneğin eşimle dışarı çıktığım günlerde ya da büyük bir etkinlik olduğunda... Koku kullanımının abartılmasına karşıyım. Birinin kokusunu ona ancak merhaba ve hoşçakal derken fark edilmelidir.Kate Winsletin Güzellik Sırları* İyi bir makyajın anahtarı mükemmel makyaj fırçalarına sahip olmaktan geçiyor. Böylelikle yüzünüze ne kadar çok veya ne kadar az makyaj uygulayacağınızı belirleyebilirsiniz. Doğru fırçayla detaylı bir şekilde makyajınızı tamamlamanız mümkün.

* Ne kadar yorgun olursanız olun her gece makyajınızı çıkarmanız gerekir.
* Çoğu güzellik sırlarını yıllarca birlikte çalıştığım Gucci Westman gibi makyaj artistlerinden öğrendim.
Kate Winsletin Güzellik Sırları