GeriMakyaj Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün

Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün

"Yüz şeklinize uygun kaşlar güzelliğinize güzellik katar. İşte kaşlara etkileyici bir bakış kazandıran en iyi 10 ürün..."

En iyi kaş kalemleri (Brow pencil)
Kaş kalemi en küçük detayları bile düzeltmenizi sağlar. Kalemi, kaşlarınızı hızlı bir şekilde belirlemek ve şekillendirmek için kullanabilirsiniz.

MAC Eye Brows
Kolayca uygulanabilen ve kaşlarla bütünlesen bu kalemi açmanız gerekmiyor. Ucu çıkarmak için kalemin arkasını çevirin yeter.

Clinique Superfine Liner for Brows
Doğal renk çeşitlerine sahip bu kalem uygulamada tam kontrol sağlıyor. Ucunu çıkarmak için kalem açacağı kullanmanız gerekmiyor.

Tom Ford Brow Sculptor
Eğimli ucu kaşlara cok kolay ve çabuk uygulama yapmanızı sağlıyor. Kalem tipi kullanımı ve kremsi yarı sert yapısıyla kaşları belirliyor ve kaş mumu gibi kaşları yerinde tutuyor. Kalemin diğer ucunda kaşları düzeltmeniz için fırça var.
Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün
Kaş Mumu (Brow wax)
Kaşlarda çok boşluk varsa ve kaşların uygulama sonrası olduğu gibi kalmasını istiyorsanız suda bozulmayan (waterproof) kaş mumu, yani brow wax kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kaş mumu kaşların üzerinde toparlanma yapabildiği için uygulama sırasında önce hafif dokunuşlarla başlayın. Çok fazla uygularsanız kaşlarınız yapışkan ya da mat görünebilir. Renkli kaş mumu kullanıyorsanız kaşların büyüme yönünde ufak ve kısa hareketlerle uygulama yapın. Kaş fırçasıyla tarayarak rengi yedirin.

Benefit Brow Zings Brow Shaping Kit
Kaş şekilendirici renkli mum ve yumuşak ince yapılı far ile iki kaş fırçası ve cımbız içeriyor.

MAC Brow Finisher
İnce uzun renksiz mum, boyalı kaşlar için ideal. Kolayca şekil veriyor.
Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün
Kaş jeli (Brow gel)
Kaşlara tazelik ve parlaklık veren jeller, isyankar kaşları dize getirmek için birebir. Doğal görünüm için ürünü yukarı doğru yumuşak hareketlerle kaşlara uygulayın.

Laura Mercier Brow Definer Gel
Ürünü fırçayla kaşın ortasına doğru uygulayın ve kaşların dış uçlarına doğru dağıtın. Kaş fırçasıyla tarayak kaşın kavisini belirginleştirin.

MAC Brow Set
Kaş fırçasıyla gelen ürünü yukarı doğru hareketlerle hafifçe tarayarak uygulayın.
Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün
Kaş Farı (Brow powder)
Kaş farları şekillendirilmiş kaşlara derinlik katmak için ideal. Özellikle iki renkli kaş farları ile istediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Kaş farının avantajı kalem ve jele göre istediğiniz gibi renk derinliğini ve yoğunluğunu artırıp azaltabilmeniz. En iyi kaş far rengini seçmek için ufak bir ipucu da verelim: Saçınıza tam olarak benzeyen rengi bulun ve seçtiğiniz rengin bir ya da iki ton daha açığını uygulayın.

Shiseido Eye Brow Styling Compact
Doğal görünümlü kaşlar için kullanabilirsiniz. İçinde iki değişik tonda kaş farı bulunan ürün ayrıca çift taraflı aplikatör de içeriyor.

Laura Mercier Brow Powder Duo
İki değişik far rengiyle istediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Daha koyu güçlü renkli kaşlar istiyorsanız, farı uygulamadan önce fırçanızı ıslatın.

Clinique Brow Shaper

Gayet doğal tonlu kaşlar için iki renk seçenekli kaş far paleti. Hafif renkli kaşlar için uygulayacağınız far miktarını azaltın.
Kaşları Güzelleştiren En İyi 10 Ürün