GeriMakyaj Kaşlardan karakter analizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaşlardan karakter analizi

Kaşlardan karakter analizi

"Bakışlara yön veren kaşlar nasıl biri olduğumuzu söylemek için de birebir. Kaş tipiniz karakterinizi ortaya çıkarıyor..."

Kaşlarınız kısaysa:

Canlı bir kişiliğiniz var. İşte de aşkta olduğu gibi iki şeye önem veriyorsunuz: Cesarete ve uyanık olmaya. Zamanı yaşamayı bilen bir kişisiniz. Kararlı yapınız zamana ayak uydurmanızı kolaylaştırıyor.

Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız uzunsa:

Sabrın, doğru zamanda doğru hareketleri yapmanın bir işareti. Enerjinizi oldukça iyi
kullanıyorsunuz. İnsanları ve konuları derinlemesine yaşamayı seviyorsunuz, üstünkörü gerçekleşen her şeyden sıkılıyorsunuz.

Kaşlarınız birbirine çok yakınsa:

Konsantrasyonunuz çok güçlü, özellikle latin ırkında daha çok rastlanan bu görüntü duygusal anlamda da heyecanı simgeliyor, sevdiklerinizi kıskanıyorsunuz.

Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız birbirinden uzaksa:

Rahat bir kişiliğiniz var, çok kolay hayal alemine dalıyorsunuz. Yakın ilişkileri sevmiyorsunuz. Birbirine çok bağlanmanın özgürlüğünüzü zedeleyeceğinden korkuyorsunuz.

Kaşlarınızın son bölümleri dışa doğru kalkıksa: Eğlenceyi seven, neşeli bir insansınız. Yapabileceklerinizi sonuna kadar yapmak için çalışıyorsunuz. Aslında karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirmek için de çaba gösteriyorsunuz.

 Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız yay gibiyse:

Kontrol altına giremeyecek bir yapınız var. İnsanlar sizi anlamakta zorluk çekiyor. Duygusal anlamda da kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz.

Kaşlarınız hafif yuvarlatılmışsa:

Duygusal bir kişisiniz ama zaman içinde karşılaştıklarınız sizi savunmaya da önem veren biri konumuna getirmiş. İlişki kurmakta zorlanıyorsunuz. Geçirdiğiniz zor anlar sizi daha güçlü biri yapıyor.

Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız aşağıya doğruysa:

Kendinizden emin değilsiniz, pesimist bir yapınız var, üstelik rahatsızsınız. Dolayısıyla hemen hemen hiçbir şeyden mutlu olmuyorsunuz. Olayların daha altına girmeye çalışıyor, eşeliyorsunuz, eşeledikçe de mükemmellikten uzaklaşıyor ve memnuniyetsiz oluyorsunuz.