GeriMakyaj Kalıcı makyaj ile sonsuza dek güzellik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalıcı makyaj ile sonsuza dek güzellik

Kalıcı makyaj ile sonsuza dek güzellik

"10 yılı aşkın tecrübesiyle kozmetik sektörüne yön veren Rosevelt Medicalazer’le 2013’e güzel bir başlangıç yapın. Her güne güzel başlamayı garanti eden yeni kalıcı makyaj uygulamasıyla yıllarca bakımlı ve güzel kalın."

Türkiye’de İlk ve Tek

Kalıcı makyaj ile sonsuza dek güzellik

Kozmetik ve medical sektörünün öncülerinden Rosevelt Medicalazer “Face Touch Up” tekniğiyle kalıcı makyajda bir ilke imza atıyor. Belirli bölgelerle sınırlı kalan klasik kalıcı makyajın aksine yüzün her yerine uygulama yapılabiliyor. Göz altı aydınlatmasından, fara, rujdan allığa kadar her detayı içeren bu uygulamayla kalıcı ve güzel görünüm sağlanıyor. Böylece sabahları işe yetişme telaşı arasında makyaj yapmak tarih oluyor. Kalıcılık süresi kullanıcının isteğine gore 2 yıldan 10 yıla kadar ayarlanabilen uygulama hakkında güzellik uzmanı Çiğdem Sarp şunları söyledi:

“ Kalıcı makyaj her zaman bakımlı görünmek isteyenler için cazip bir uygulama. Günlük telaşınızın içinde makyaj yapmak için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca bu yöntemle kaşınızın şeklini düzeltebilir ya da ince olan dudaklarınızı kalınlaştırarak yüzünüzdeki kusurları da giderebilirsiniz.”

Kalıcı makyaj ile sonsuza dek güzellik

Komple yüz makyajı olarak uygulanabilen face touch up, sadece gözlerini ön plana çıkartmak ya da elmacık kemiklerini belirginleştirmek isteyenler için de bölgesel uygulamaya imkan veriyor. Her an güzel görünmek isteyen herkesin tercih ettiği bu yöntem, denizde, sporda günün 24 saati bakımlı olmanızı sağlıyor.


Güzellik Kanalları Editörü: Burcunur Yılmaz