Geriİyi Yaşam Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı!

Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı!

"Becel, yeni ‘Kalbini Sev’ uygulaması ile herkesi aktif yaşama çağırıyor."

Uygulamayı indiren herkes hem farklı yürüyüş ve koşu parkur alternatifleri arasından seçim yapabiliyor hem de yürürken harcadığı kaloriye uygun kalp dostu pratik yemek tariflerine ulaşabiliyor. Üstelik kullanıcılar her adımda kalp toplayarak sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı

40 yılı aşkın bir süredir kalp sağlığı konusunda aktif bir rol üstlenen Becel, herkesi sağlıklı yaşama yönlendirmek için akıllı telefonlara yönelik ‘Kalbini Sev’ uygulamasını geliştirdi.

Aktif yaşam ile ilgili temel bilgileri tek bir uygulamada toplayan ‘Kalbini Sev’ ile kullanıcılar keyifli parkurlar arasından dilediklerini seçip kendilerine her seferinde farklı rotalar belirleyerek sporu daha keyifli hale getirebiliyor. Uygulama üzerinden yürüdükleri/koştukları mesafeyi ve yaktıkları kalorileri de takip edebilen kullanıcılar, farklı parkur alternatiflerini mesafe ve kazanacakları kalp sayısı gibi detaylarıyla birlikte görüntüleyebiliyor. Kullanıcılar ayrıca, güncellenen onlarca kalp dostu tarif üzerinden, harcadıkları kaloriye göre tarif önerilerine ulaşabiliyor.

 Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı

‘Kalbini Sev’ uygulamasını indiren kullanıcılar attıkları her adımda Becel kalpleri de topluyor. 5 bin kalbe ulaşan kullanıcılar bir çift Nike yürüyüş ayakkabısının sahibi oluyor.

Becel ‘Kalbini Sev’ uygulaması App Store’dan ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İOS için tıklayın!

Android için tıklayın!

Kalbimi Seviyorum Demek Yetmez, Şimdi Gösterme Zamanı

“Sen de Becel Kalbini Sev uygulamasını indir ve yürümeye başla, yürürken çektiğin fotoğrafı Instagram’da #kalbinisev etiketi ile 25 Mart’a kadar paylaş. Kiminle, nerede ve ne için yürüdüğünü anlatmayı unutma! En yaratıcı paylaşımı yapanlardan biri ol, fotoğrafın ve hikayen Hürriyet Gazetesi’nde milyonlarla buluşsun!''