GeriKişisel Bakım Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar!

Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar!

"Yeni yıla girmeye kısa bir zaman kaldı. Geride kalan yılın bıraktığı yorgunluk hissinden kurtulup gençliğini ve güzelliğini yeni yıla taşımak isteyenler kalıcı güzellik uygulamaları ile 2019’a hazırlanmaya başladı. Estetik Koçu ve Medikal Pigmentasyon Uzmanı Didem Özkan, kadınların yeni yıl için gençleştirilmiş dudakları tercih ederken erkeklerin ise daha çok 4 boyutlu yeni kaş tasarımıyla ön planda olmak istediğini anlattı."

Heyecanla beklenen yepyeni bir yıl için daha hazırlıklar başladı. Gidilecek tatiller, giyilecek kıyafetler, hediyeler ve diğer hazırlıklara devam edilirken 2018’in son haftaları daha bakımlı ve genç bir görüntüyle yeni yılı karşılamak için güzellik uygulamalarına ayrıldı. Geçen yıldan kalan yüzlerdeki izleri ve kırışıklıkları silmek, düşen kaşları kaldırmak ve seyrekleşen saçları saç detoksu ile yoğunlaştırmak yeni yıl için güzellik uğruna yapılan hazırlıklardan bazıları.. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tercih edilen uygulamalar farklık gösteriyor. Güzelliğini yeni yıla taşımak isteyenler, kalıcı güzellik uygulamalarını daha çok tercih ediyor. 

Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar

KADINLARIN İSTEĞİ DUDAK FARKI

Yeni yıl için kadınlar güzellik uygulamalarını daha çok dudaktan yana kullanmak istiyor. Dudak gençleştirme ve kalıcı renklendirme uygulamaları yeni yıl öncesi en çok tercih edilen estetik yöntemler arasında yer alıyor. Kadınlar için dudaklar yeni medikal uygulamalar sayesinde son dönemlerde daha fazla öne çıkmaya başladı. Özellikle kişilerin tenlerine uyumlu olarak yapılan dudak renklendirme yöntemleri kadınlar arasında oldukça popüler uygulamalardan biri haline geldi. Yapılan uygulama ile kalıcı makyaj teknikleri sayesinde renklendirilen dudaklar daha genç, bakımlı ve daha dolgun bir görüntü oluşturuyor. Kadınlar da bu durumu bir fırsata çevirmek ve yeni yılda dudaklarında yaratmak istedikleri farkı yansıtmak istiyorlar.

KIRIŞIKLIKLARA ELVEDA

Leke ve kırışıklıklar ilerleyen yaşlarda her kadının sorunlarından bir tanesi haline gelebiliyor. Özellikle yüz, boyun, dekolte bölgelerinde oluşan lekelere karşı uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı HydraFacial gibi medikal bakım işlemler kadınları yeni yıl öncesi kırışıklık ve sarkmalardan kurtarıyor. Bunun yanında Fraksiyonel Lazer, Karbon Peeling, Dermapen uygulamaları tercih ediliyor. Saç yoğunluğunu artırmak isteyen kadınlar ise özel uygulamalarımızdan biri olan saç detoksu ile istenilen yoğunluğa kavuşabiliyor.” açıklamasını yaptı.

Kadınların Yeni Yıl Dileği Yeni Dudaklar

ERKEKLERİN TERCİHİ KAŞTAN YANA 

Kadınlar kadar erkekler de yeni yıl için bakım ve güzellik konusunda hazırlıklar yapıyor. Saç, sakal ve cilt bakımı özel günler ve zamanlarda erkekler için bir klişeydi. Ancak yeni yılda erkekler kaş tasarımlarıyla daha fazla ön plana çıkmak istiyor. Çünkü kaşlar, güzel bir yüzün en temel unsurlarından biri. Ayrıca gözlerin daha belirgin şekilde otaya çıkmasını ve bakışların daha etkili olmasını sağlıyor. Kalıcılık sağlayan ve kendi anatomilerine uygun seçilen 4D anatomik kaş tasarımıyla bakışlarını yeniden şekillendiriyorlar.

False