Geriİyi Yaşam Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük Örnekleri!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük Örnekleri!

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük Örnekleri!

"Resim sevgisi onların ortak noktasıydı. Buluştukları nokta ise onlara hiç tahmin etmedikleri bir ünün kapılarını araladı. İşte azmin en büyük örnekleri o kadınlar..."

Yıllardır aynı şirkette, farklı departmanlarda kurumsal hayatlarına devam eden 4 kadın…Farklı amaçları, farklı hayatları ama ortak resim sevgileri vardı.

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük ÖrnekleriKimi çocukken güzel sanatlarda okuma hayaliyle çıkmıştı bu yolculuğa, kimi sadece bir şeyler karalamayı sevdiğinden, kimi sadece ilgisini çektiğinden. Aslında bu hisler,chayaller birçok kişiyle benzerdir. Önemli olan olan bir şeye içten içe ilgi duymak, tutkulu olmak değil midir?

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük ÖrnekleriHayatın getirdiği sorumluluklar ve yoğun ve hızlı akan hayatlar her zaman bir şeyleri ertelemeyi, bahaneler üretmeyi öğretir. Zamanla alışır insan ertelemeye, unutmaya.İşte bu dört kadın, hayatındaki tüm rutin sorumluluklarına rağmen “hemen ve bir yerden başla” diyerek -daha fazla- ertelemeden tutkularına sarıldılar.

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük ÖrnekleriAdım attıkları büyülü renklerin dünyasının içine girdikçe, amatör sanatçılarla bir araya geldikçe, hep aynı noktada tıkandıklarını fark ettiler:Sanatın karşılığını bulması, yeterince kişiye ulaşması, isimlerini, yaptıkları işi duyurmaları… kısacası sanatın hak ettiği değeri görmesi.İşte farklı zamanlarda farklı sebeplerle başlayan yolculukları tam da bu sebeplerle “Artist Panda” da kesişti.

Kadın Dayanışması ve Azmin En Büyük ÖrnekleriEnerjilerini ve güçlerini birleştirerek daha çok kitleye ulaşmayı ve başkalarına da ilham olmayı hedeflediler. Bunun yanında , tablolarına hak ettiği değeri bulamayan bir çok isimsiz sanatçıya da destek vermek , eserlerinin doğru kişilerle buluşturmasına katkıda bulunmak istiyorlar.Çalışmalarına çeşitli sergi, organizasyonlar ve projelerle destekleyerek çıktıkları bu yolda emin adımlarla ilerliyorlar.

Bu tatlı yürekli ve başarılı kadınların çalışmalarını instagram sayfalarından görebilirsiniz...