GeriModa Trendleri Kaç beden giydiğinizi unutun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaç beden giydiğinizi unutun!

Kaç beden giydiğinizi unutun!

"Unutmayın, önemli olan kaç beden giydiğiniz değil, kendinizi nasıl hissettiğinizdir."

Kilonuz normalin üstünde olabilir ama bu kendinizi güzel hissetmenize ve çekici olmanıza engel değil. Kadınlar için önemli olan dış güzellik ama her şeyden önce kendini çekici ve güzel hissetmek.

Size en yakışan rengi giyin. En sevdiğiniz renk, size en yakışan olmayabilir. Bu yüzden aynanın karşısına geçin, farklı renklerden kıyafetleri yüzünüze tutun ve size en yakışan rengi bulun.

Kendinize olan güveninizi arttırmak için güzel şeyler giyin. Fazla olduğunu düşündüğünüz kiloları örtmeye çalışmak yerine kendinizi olduğunuz gibi kabul edin ve moda bir ayakkabıyla birleştirdiğiniz güzel giysinizi bir gülümsemeyle tamamlayın.

Tutkularınızın peşinden gidin. Hayata dair beklentileri, uğraşları olan kendine güvenen bir kadından daha çekici bir şey olamaz. Mesela hayvanlarla ilgileniyorsanız, onlar için çalışmalar yapın.

Kim olduğunuzun, nelerden hoşlandığınızın, beklentilerinizin ne olduğunun ve neler yapabileceğinizin farkında olun. Kısaca kim olduğunuzu bilin. Her şey zayıf olmak demek değil, öncelikle iyi bir insan olabilmeyi başarmak gerekiyor.