Geriİyi Yaşam Jennifer Lopez'in pürüzsüz bacaklarının sırrı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jennifer Lopez'in pürüzsüz bacaklarının sırrı

"Gillette Venus'ün "Bacaklarda efsanevi pürüzsüzlük" sloganıyla kadınlara sunduğu ve Jennifer Lopez'in marka elçiliğini üstlendiği yeni ürünü Gillette Venus Riviera, tek geçişte ciltte ipeksi bir pürüzsüzlük ve ışıltı sağlıyor!"

On yıldır kadınlar için tıraş bıçakları tasarlayan Gillette Venus, kadınların daha kolay ve keyifli bir şekilde tüylerinden arınmaları için tasarladığı yeni ürünü Gillette Venus Riviera ile kadınların içlerindeki güzelliği ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez'in marka elçiliğini üstlendiği ve "Bacaklarda efsanevi pürüzsüzlük" sloganıyla yola çıkan Venus Riviera, koruyucu bantlarla çevrili 3 bıçağı ile kadınlara daha yakın bir tüylerden arınma yöntemi sunarken, tek geçişte ciltte ipeksi bir pürüzsüzlük ve ışıltı elde etmenin mutluluğunu yaşatıyor.

Venus markası ve "içinizdeki güzelliği açığa çıkarın" fikrini kendisine çok yakın bulduğunu belirten Jennifer Lopez, sözlerini şöyle sürdürdü: "Her kadının kendine has bir güzelliği olduğu fikri çok hoşuma gidiyor. Biz kadınlar sadece anne, eş, sanatçı veya iş kadını değiliz; biz bu sorumlulukların hepsini aynı anda yerine getiriyoruz. Önemli olan ne yaptığınız değil, bunları nasıl yaptığınız ve iç güzelliğinizi dışa yansıtmanız. Gillette Venus Riviera da bacaklarda efsanevi bir pürüzsüzlük yaratarak bu güzelliği ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Dansa ilk başladığım yıllardan şimdi çocuklarım ile beraber koşturduğum, oynadığım günlere kadar hep bacaklarım en büyük destekçim oldu. Bacaklarıma iyi bakmam gerektiğini biliyorum ve güzel görünmelerini sağladığı için Gillette Venus Riviera'ya güveniyorum."

Bir tasarım harikası olan Venus Riviera, oval kartuşu, kıvrımlara uyum sağlayan 3 bıçaklı döner başlığı ve mükemmel kontrol sağlayan taze kokulu ergonomik sapı ile kolay ve hızlı bir şekilde tüylerden arınma keyfi sunuyor.

Venus Riviera'nın bıçaklarında yer alan Aloe ile zenginleştirilmiş nemlendiricili bant, bıçakların cilt üzerinde kolayca kaymasını sağlayarak daha rahat bir şekilde tüylerden arınmayı garanti ediyor. Kullan-at olarak üretilen tıraş bıçağı, nemlendiricili bandın renk değiştirme özelliği sayesinde kullanım süresinin tamamlandığını anlamayı mümkün kılıyor. Venus Riviera ayrıca ferahlatan hoş kokusuyla da tazelik ve yenilenme hissini tamamlıyor.

Yeni Gillette Venus Riviera 8,99 TL'lik tavsiye edilen raf fiyatı ile bacaklarında efsanevi pürüzsüzlüğü yaşamak isteyen kadınların beğenisine sunuluyor.