GeriMakyaj Jennifer Lopez'in makyaj sırları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jennifer Lopez'in makyaj sırları

Jennifer Lopez'in makyaj sırları

"Ok gibi kirpikler, kalem gibi kaşlar, pürüzsüz görünümlü bir cilt ve seksi dudaklar! İşte Lopez'in makyaj sırları..."

1. Krem şeklindeki fondötenden yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yüzünüze yedirin. Fondötenin üstüne kesinlikle pudra sürmeyin.Jennifer Lopezin makyaj sırları2. Göz makyajına başlamadan önce göz kapağınızın çevresine yüzünüze sürdüğünüz fondötenden bir ton açık başka fondöten sürün. Göz altına hafifçe pudra sürün.

3. Kirpiklerinizi kıvırın ve yalnızca üst kirpiklerinize rimel uygulayın. Kirpiklerinizi daha belirginleştirmek için ince bir fırçayla siyah göz farını üst göz kapağınızın uç kısmına sürün. Jennifer Lopezin makyaj sırları4. Bir kaş kalemiyle hafifçe kaşlarınıza renk verin. Bundan sonra da bir fırçayla kaşlarınızı tarayın.

5. Elmacık kemiklerinize gül rengi tonlarında allık sürün. Allığınızın son derece ince olmasına özen gösterin.

6. Dudaklarınızın etrafına doğal renkte bir dudak kalemi sürün. Dudaklarınızın renginden yalnızca bir ton koyu olması gerekiyor. Dudak içini de parlatıcı ya da açık renkte parlak bir rujla boyayın. Jennifer Lopezin makyaj sırları7. Kaş altından kirpiğe kadar uzanan kemiğe açık renk ve ışıltılı bir sıvı göz farını parmaklarınızla yayın. Yüzünüze sürdüğünüz pudradan bu bölgeye de uygulayın. İnce bir fırçayla göz kapaklarınıza açık bej tonlarında far sürün.

Güzellik Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL