GeriÜnlü Kombinleri Jennifer Aniston'un stil kodları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jennifer Aniston'un stil kodları

Jennifer Aniston'un stil kodları

"Friends dizisini hatırlar mısınız? Hani şu Jennifer Aniston'u bize tanıtan ve sevdiren dizi. Rachel karakteriyle hayatımıza giren ve bir daha da çıkmayan Jennifer Aniston, şimdi 40 yaşında ve hala çok güzel..."

Brad Pitt'le evlendiğinde hepimiz ondan bir süre nefret ettik, ayrıldıklarında ise çok üzüldük. Jennifer Aniston en büyük yıkımlarını milyonlar önünde yaşamış, ama yine de ayakta kalmayı başarmış bir kadın. Amerika magazininin ona yakıştırdığı adıyla "yalnız ve güçlü kadın".

Ama bizim konumuz hayatındaki sevinçler ya da dramalar değil tabii ki, biz daha çok Jennifer Aniston'ın giydikleriyle ilgileniyoruz. Kusursuz vücudu sayesinde giydiği her şeyi üzerine yakıştırabilen Aniston, yine de klasiklerden şaşmıyor. Aslında dikkatle baktığınızda belirli giyim kodları olduğunu görebilirsiniz.

Rahatına düşkün bir yıldız
Örneğin Aniston'ın birçok fotoğrafına baktığınızda aksesuar olarak zincir takılar görebilirsiniz. Özellikle kat kat zincirler Jennifer'ın vazgeçilmezlerinden. Bir diğer vazgeçilmezi de büyük çerçeveli güneş gözlükleri.

Günlük hayatında da rahatına düşkün bir yıldız Jennifer Aniston. Kot pantolonlarının üzerine giydiği basit tişörtleriyle bile harika görünebiliyor. Çekimlere, alışverişe ya da havaalanına giderken bir jean, parmak arası bir terlik ve deri bir ceketle oldukça rahat görünüyor.

Kırmızı halıda çok seksi
Daha resmi giyinmesi gerektiğinde ise yine tercihini klasiklerden yana kullanıyor. Dapdar kalem etekler, topuklu ve bantlı sandaletler Jennifer Aniston'a gerçekten çok yakışıyor. Deri ceketlerinden bu davetlerde de vazgeçemiyor Aniston.

Kırmızı halıda ise bambaşka bir Jennifer çıkıyor karşımıza. Seksi mini etekler, dar ve yırtmaçlı tuvaletler, payetli elbiseler, göğüs dekolteleri... Kısacası Jennifer Aniston ister kırmızı halıda olsun, ister günlük hayatında, stil oyununu her zaman kuralına göre oynuyor.

Jennifer Aniston fotoğraflarını görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala