GeriEtkinlik Rehberi İstiklal Caddesi'nde Vintage Rüzgarı Başlıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstiklal Caddesi'nde Vintage Rüzgarı Başlıyor!

İstiklal Caddesi'nde Vintage Rüzgarı Başlıyor!

"Vintage Days İstanbul için geri sayım başladı. Demirören İstiklal bünyesinde bulunan etkinlik mekanı Social İstanbul’da 14-15 ve 16 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Vintage Days İstanbul, 7’den 77’ye kadın ya da erkek herkesi geçmişte dönemler arası bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor."

Social İstanbul, modadan sanata, sinemadan müziğe kadar her dönemin akımlarını Vintage Days İstanbul ile Beyoğlu’na taşıyor. Günümüzde oldukça trend bir kavram olan Vintage, en yalın anlamıyla ‘belirli bir döneme ait’ olan herşeyi kapsıyor. Ağırlıklı olarak moda, takı, aksesuar ve porselen alanında kendini gösteren Vintage, Social İstanbul’da düzenlenecek festivalde meraklılarına pek çok dönemsel ürünü satınalma fırsatı sunacak.

Sosyal medyada yoğun takipçileri olan Eleni Vintage, Büyükannemin Sandığı, Madame Mare Vintage, Modern Vintage gibi 1940’lardan günümüze pek çok dönemsel kıyafetin, takının, gözlüğün bulunabileceği moda markaları, Jukebox Plak ve birçok plak dükkanı, Antika Alemi ve HiddentreasuresUK ve birçok vintage porselen mağazası Social İstanbul’da 3 gün boyunca meraklılarını ağırlayacak.

Festivalde modanın yanısıra, dönemlere ait ücretsiz saç makyaj yapımından, vintage trendler hakkında oturumlara, örgü dikiş atölyelerinden, sahaflara, plak mezatından antikacılara, vintage porselenlerde çay kahve ikramından, nostaljik oyuncak koleksiyonlarına kadar geçmişin izlerini taşıyan pek çok aktivite ve alışveriş seçeneği olacak.

Vintage Days İstanbul kapsamında ayrıca ünlü astrolog Aygül Aydın ile astroloji sohbetleri gerçekleştirilecek.