GeriModa Trendleri İspanyollar'ın en ünlü tasarımcısı Adolfo Domınguez ürünleri Akmerkez'de...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İspanyollar'ın en ünlü tasarımcısı Adolfo Domınguez ürünleri Akmerkez'de...

"Dünyada 643 mağazası bulunan Adolfo Dominguez, Türkiye'deki ilk mağazasını 2010 yılının son aylarında Akmerkez'de açtı. Tümü özel tasarım olan, limitli sayıda üretilen giysi ve aksesuarlar İspanyol ateşi ile birleşirken, markanın en keyifli yanlarından biri ise ulaşılabilir lüks sloganı... Kendinizi özel ve farklı hissedeceğiniz tasarımlar artık çok yakınınızda..."

İspanya'nın en önemli tasarımcılarından Adolfo Dominguez, sonunda Türkiye ile buluştu. 27 ülkede 643 mağazası bulunan marka, Adolfo Dominguez'in bizzat başında bulunduğu ve her detay ile tek tek ilgilendiği dev tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel koleksiyonlarını, yenilenen Akmerkez'deki mağazasında satışa sundu...

Adolfo Dominguez, tasarım ürünlerin kıymetini bilen, herkeste bulunan aynı model ve renkteki giysileri giymek istemeyenlerin en özel adreslerinden biri olacak. Her sezon yeni koleksiyonları ile büyük ses getiren Dominguez, yurtdışında birçok ünlünün de ilk tercihi olarak ön plana çıkıyor. Gwyneth Paltrow'un özel takip ettiği defileler dışında İspanya Prensesi Letizia Ortiz de sadece Adolfo Dominguez tasarımlarını tercih ettiğini açıkladı. Türkiye'de de açıldığı ilk günden beri gördüğü ilgi ile ünlü ya da ünsüz olsun, şıklığından taviz vermeyen her kadının dolabında Adolfo Dominguez tasarımlarının bulunacağının sinyallerini verdi.

Bu özel koleksiyonu görmeniz, denemeniz ve hatta sahip olmanız için tavsiyemiz mağazayı ziyaret etmeniz. Çünkü Adolfo Dominguez tasarımlarını görünce şıklık anlayışınız değişecek. Günlük yaşamda kullanacağınız parçaların yanısıra, iş hayatınızda ve özel gecelerde tercih edeceğiniz tasarımlar ilginizi çekecek. Bundan sonra size özel tasarlandığını hissettiren giysiler giymenin keyfini yaşayacaksınız. En özeli de bu tasarımlara ulaşılabilir bütçelere sahip olabileceksiniz...

Yenilenen yüzü, seçkin ve özel markalarıyla en popüler alışveriş merkezlerinden olan Akmerkez'de giriş katında bulunan Adolfo Dominguez mağazasına her 10 günde bir sezona ait yeni kreasyonlar geliyor. Siz de sık sık ziyaret ederek en ayrıcalıklı şıklığı yakalayabilirsiniz.


Galeriyi görmek için bu linke tıklayın!