GeriEv Dekorasyon İşlevsel mutfaklar, modern banyolar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşlevsel mutfaklar, modern banyolar

"Yüksek teknoloji ürünü tasarımlarla işlevsel banyolara ve modern banyolara kavuşmak ister misiniz?"

Güvenli fırın

Elektrolux'ün ürettiği "EMS 2840 S" model mikrodalga fırın herkesin kolaylıkla kullanabileceği biçimde tasarlanmış. Bu ürünü sadece çocuklar kullanamıyor, çünkü fırın çocuk emniyet sistemiyle kilitleniyor. Yedi ayrı pişirme fonksiyonu bulunan fırında mikrodalgalar homojen bir biçimde dağılıyor ve böylece yiyecekler istenen kıvam ve lezzette pişiyor. 29.7*51.7*42 cm ölçülerindeki ürün, elektronik programlama, digital zaman ve güç ayarı özelliklerine de sahip.

Lineadecor'dan yenilikler

Fonksiyonel ve estetetik ürünleriyle pazarda haklı bir yer edinen Lineadecor, "Rivo", "Festa" ve "Uvo" isimli yeni mutfak modellerini tüm showroom'larında satışa sundu. "Rivo" ceviz, meşe ve kiraz kapaklı. "Festa"nın kapakları laminat. "Uvo" ise parlak lake kapaklarla tasarlanmış. Ancak, tüm bu kapakları birbiriyle kombine edip, hayalinizdeki mutfağı yaratabiliyorsunuz.

Tel: (0216) 311 46 41.

Hareketli ve dinamik

Grohe'nin ürettiği "Tenso" model musluk, estetik tasarımının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de beğeni topluyor. Sağa ve sola 55 derece hareket kabiliyetine sahip olan ürün, kumanda koluyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tel: (0216) 441 23 70

Mutfaktaki zerafet

Mutfakta geçirdiğiniz zamanları keyif anlarına dönüştürmek istiyorsanız veneta Cucine'nin "Escape" modeline bir göz atın. Minimal ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan "Escape" kiraz ve naturel kiraz ahşap kaplama, meşe rengi laminat, beyaz krem, kiremit, koyu mavi, hardal sarısı, mavi, bordo lake gibi renk alternatiflerine sahip. "Escape" ada ünitesiyle de dikkat çekiyor.

Tel: (0212) 229 03 83
www.degisimmuhendislik.com

HESKO-Ekotermal

Elektrikli kat kaloriferiyle kış aylarında soğuğu kapı dışında bırakacaksınız. Kaskat kontrol sisitemine bağlı iki regülatörü bulunan ürün sıcaklığın sabit kalmasını sağlıyor ve aşırı ısınmadan doğacak ekonomik zararları engelliyor. Ürün 6 derece ila 30 dereceden 90 dereceye kadar sıcak su ısısını ayarlama özelliğine sahip. Oda sıcaklığı ise digital göstergeli bir oda termostatı veya haftalık program paneline gore girilen değerlere gore ayarlanabiliyor.

Tel: (0212) 623 22 44, www.hesko.com.tr

Rocakale dünya pazarında

Kale Grubu'nun, Avrupa'nın önde gelen seramik üreticilerinden Roca Grubu'yla ortaklığından doğan Rocakale, TSE damgalı seramik sağlık gereçleri ve Roca markalı armatürleriyle banyolara yeni bir soluk getiriyor. Rocakale'nin Alman ve İtalyan tasarımcıların geliştirdiği Alba, Mondeo, Saros, İda, Victoria ve Yeni Gelibolu gibi serileriyle sıra dışı banyolar oluşturulabilir, bu şıklığı Roca marka armatürlerle tamamlayabilirsiniz.

Tel: (0212) 270 70 00

Doğal şıklık

Vitra'nın iç ve dış mekanlar için tasarladığı 45*45 cm ölçülerindeki karolardan oluşan Ararat serisi, konutların yanı sıra, alışveriş mekanları, restoranlar, otel lobileri, havuz kenarları, teraslar gibi hareketin yoğun olduğu yerler için de ideal. Rölyefli yüzey yapısıyla kaymaya karşı güvenlik sağlayan Ararat, hafiflik açısından da doğal taşa gore daha avantajlı. Seri, siyah, gri, bej ve fildişi renklerinde çalışılmış.

Tel: 0800 211 70 00, www.vitra.com.tr

Toz torbası tarihe karıştı

Bosch'un yeni "BSA 2880" elektrik süpürgesi, içine toz torbası koymadan da kullanılabiliyor. Tozu içindeki "cyle-tech" konteynırda biriktiren Bosch BSA 2880 elektrik süpürgesi konteynır kapağının aşağı doğru açılmasıyla el değmeden boşaltılabiliyor. Makine ayrıca dışarı verdiği havayı filter ederek temizleyen "Air Clean Hepe" filter sistemine sahip.

Tel: 08000 211 40 29

Serel'le tarzınızı oluşturun

Serel'in yer karoları ve Professional serisiyle minimalist, modern veya rustik mekanlar yaratabilirsiniz. 33*33 cm ebadındaki yer karolarının yedi farklı serisi mevcut. Rustik tarzı seviyorsanız "Cotto", "Rustik Rush" ve "Rustik", modern tarzdan hoşlanıyorsanız "Bohemian", "Stone", "Delta" ve "Agora" modellerinden birini seçebilirsiniz. Ancak stiliniz minimalse, Professional seisinden "Etna"yı tercih edebilirsiniz.

Tel: (0212) 251 70 06, www.elmor.com.tr

Kaynak: Country Homes