Geriİyi Yaşam Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin Hazırlandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin Hazırlandı!

Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin Hazırlandı!

"HUGO markasının kalbindeki canlılığı yaşatan dijital olarak yönlendirilen bu kampanya ile milenyum nesline nihai ödülü elde etmek için yeni fırsatları keşfetmek ve kucaklamak için yeni olanaklar sunmaya hazırlanıyor..."

HUGO, bugünün genç nesillerini hedeflerine ulaşma tutkularıyla harekete geçirmek için hazırlanan, canlandırıcı yeni bir akım olan #YourTimeIsNow kokusunu piyasaya sürmektedir. Markanın ikonik erkek kokusundan esinlenerek üretilen HUGO BOSS'un bu çok yönlü kampanyasında yer alan HUGO Iced, gelecek neslin öncü ve kariyeri parlak yeni HUGO parfüm elçisi Zac Efron ile her günün zengin potansiyelini kucaklayarak güçlenecek ve dünyada adından söz ettirecektir.

HUGO markasının kalbindeki canlılığı yaşatan dijital olarak yönlendirilen bu kampanya, milenyum nesline nihai ödülü elde etmek için yeni fırsatları keşfetmek ve kucaklamak için yeni olanaklar sunacaktır – bu da başkaları tarafından değil, kendi umutları ve hayalleri tarafından tanımlanan bir hayattır. Bu yeni kampanya modern maskülenliğin nihai somut hali olan Zac Efron ile ön plana çıkmakta ve HUGO Iced'in sunduğu cüretkar özlünlüğünün güçlü desteği sayesinde yeni ufuklar keşfetmek için bir inanç sıçraması yaşamak isteyenleri HUGO BOSS Parfüm serisi aracılığıyla davet etmektedir.

Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin HazırlandıYeni ikonik kokuyu keşfedin, HUGO Iced, hayallerini yaşamak isteyen öncü nesiller için yapılmıştır. Günün zengin potansiyeli kucaklayan milenyum neslini cesaretlendiren güçlü yeni bir parfümdür. Canlandırıcı buzlu maddelerin benzersiz bir karışımı olan HUGO Iced, Icy Mint'in canlandırıcı üst notalarını, Vahşi Çay kokusu ve Vetiver'in yoğun baz notasıyla katmanlar. Her kullanımda, güçlü bir güven duygusu kişiyi rutin yolundan çevirir ve bugünün onun günü olduğunu, dilediği gibi yaşamasını söyler: #YourTimeIsNow.

Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin Hazırlandı“#YourTimeIsNow hayatı sonuna kadar yaşamak, hayatında değişiklik yapmak ve her fırsatı kullanmakla ilgilidir. Dışarı çıkıp bir sonraki macerayı ortaya yaşamak için bir yeşil ışıktır; başlamak için bundan daha iyi bir zaman olmadığını hatırlatmaktadır. Tek yapmanız gereken gözlerinizi açmak ve dilediğiniz gibi yaşamaktır!”
Zac Efron – HUGO Man elçisi. HUGO BOSS parfüm serisinden Hugo Iced’ın piyasaya sürüldüğünü belirten Zac, bugün küresel olarak kendini kanıtlayan canlandırıcı yeni bir TV kampanyasında yıldızlaşıyor. Ünlü Amerikalı yönetmen Anthony Mandler tarafından gündoğumunda New York City siluetinin dinamik perde arkasında canlandırıldığı reklamda, Zac yeni bir günün zengin potansiyelini kucaklıyor ve hayallerini gerçekleştirmek için önemli olan ilk adımını atıyor. TV kampanyası ikonik İngiliz portre ve moda fotoğrafçısı Rankin'in çektiği büyüleyici baskı kampanyası ile tamamlanacaktır.

Hugo Yeni Nesil Öncülere İlham Vermek İçin HazırlandıKullanıldığı andan itibaren güçlü bir güven duygusu yaratan HUGO Man, hayallerini yaşamaya cesaret edenler için bir parfüm. Bu ikonik, temiz, yoğun ve çekici koku doğanın özgünlüğünden ilham alır - yeşil elma, adaçayı ve maskülen sedir ağacının keskin, net notaları, duyuları canlandırırken, efsanevi matara şeklindeki şişesi modern maskülenliğin ve HUGO BOSS parfüm serisinin gerçek özünü temsil eder. Hayallerin peşinde bastırılamaz bir arzulama güdüsü, cesur bir ruh kaynağı, sonu gelmeyen bir ilham kaynağı ve en çok ihtiyacınız olan bir güven artışı.

Eşsiz stili, güveni, karizması ve zekasından oluşan, klasik bir film yıldızının saygısız, kentsel üstünlük ile birleşen büyüleyici karışımı, Zac’i HUGO Man'ın en büyük macerasının kusursuz bir savunucusu yapıyor.