GeriCinsellik Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!

Hızlı sevişin, daha çok zevklenin!

"İşiniz çok, zamanınız az, vücudunuz güçsüz, zihniniz meşguI! Bu karışıklıkta bir de seksi mi düşüneceksiniz? Peki bir beş dakikanız var mı? Varsa, cinsel hayatınızı değiştirecek bir deneyime de hazırlıklı olun!"

Misafirleriniz gelmeden önce

Güzel bir cumartesi günü, akşam yemeğe arkadaşlarınız gelecek ve siz telaş içinde hazırlıklarınızı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Tabii seks yapmak aklınızın ucundan bile geçmiyor ama aslında yemeği fırına verdikten sonra mercimeği de fırına vermemeniz için hiçbir sebep yok! Beş dakikalık bir sevişme partneriniz için hoş bir sürpriz olmanın yanı sıra, sizi rahatlatacak, kendinizi çok daha güzel hissetmenizi ve geceden daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

Hızlı sevişin, daha çok zevklenin

Akşam yemeğinden önce

Savaştan çıkar gibi işten çıkıp eve geldiniz ve parmağınızı bile kıpırdatamayacak kadar yorgunsunuz. Ama unutmayın ki yemekten sonra üstünüze iyice rehavet çökecek.
Hele gece yatağa girdiğinizde kendinizi hepten bitkin hissedeceksiniz, piliniz tamamen
bitecek. Neden yemeğe oturmadan önce biraz birbirinizle ilgilenmiyorsunuz? Bunu daha
önce hiç yapmamış olmanız olayın heyecanını daha da artıracak, alışkanlıklarınızın dışına
çıkma psikolojisi içinizdeki isteği alevlendirecektir.Reklam arasında

Özellikle bizimki gibi reklam aralarının on dakikadan az olmadığı bir ülkede kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir fırsat... Güzel bir macera filmi izliyorsunuz ve her zaman olduğu gibi yine en heyecanlı yerinde reklam arası verildi. Sinirlenip söylenmek yerine, o kısa zamanı daha anlamlı bir şekilde, yani seksle geçirebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun filmin ikinci yarısı başlamak üzere!

Hızlı sevişin, daha çok zevklenin

Partide

Yasakların cazibesini çocukluğumuzdan beri gayet iyi biliriz. Tehlike bize her zaman ürkütücü ama bir o kadar da çeki gelir; özellikle de yakalanma tehlikesi. Bu tehlikenin cinsel isteği de artırdığımı tahmin edersiniz. Öyleyse kalabalık bir partide, herkes kendi havasındayken partnerinizi 10-15 dakikalığına alıkoymanızın hiçbir mahsuru yok. Kendinize gözlerden
uzak bir köşe bulun hayatınız boyunca unutamayacağınız bir cinsel tecrübe için cesaretinizi toplayın ve hiç zaman kaybetmeyin, çünkü her an yakalanabilirsiniz! İşte bu telaşın da tadını çıkarmalısınız artık.


Aşk gecesinde zevkten çıldırın!

Yatakta baştan çıkarma rehberi!