GeriModa Trendleri Hem sıcak, hem stil sahibi olun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hem sıcak, hem stil sahibi olun!

Hem sıcak, hem stil sahibi olun!

"Siz de bizim gibi kışın üşümemek için lahana gibi üst üste giyiniyor ve ortaya çıkan sonuçtan bir türlü mutlu olmuyorsanız, hem sıcak hem de şık olmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz..."

Etekten vazgeçmenize gerek yok!

Kışın çoğunluğunu kalın pantolonlarla geçiriyorsunuz değil mi? Oysa üşümemek için etekleri bir kenara kaldırmanıza hiç gerek yok. Okula giderken giydiğimiz kalın çorapları hatırlıyor musunuz? İşte o çoraplar şimdi çok moda... Dize kadar uzanan bir çizme, bir etek hatta bir şapka oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

Hem sıcak, hem stil sahibi olun

Dar pantolon, dökümlü kazak !

Proporsiyonunuzu harika gösterecek bir ikiliyle tanışmak üzeresiniz, dar pantolon ve dökümlü bir üst. Türk kadınının en büyük derdinin her zaman kalçalarıyla olduğunu düşünürsek, bu ikilinin sizi daha zayıf göstereceğine inanabilirsiniz. Bir de sıcacık, tüylü botlarla tamamlandığında bu kombin çok işinize yarayacak.

Hem sıcak, hem stil sahibi olun

Metalik kazaklar, uzun eldivenler!

Farklı dokuları birbiriyle kaynaştırmayı deneyin, etrafımızda dönüp duran metalik rüzgarına, ufaktan da olsa kapılma zamanı geldi. Şık pantolonlarınızı metalik iplerle örülmüş kazaklarla tamamlayın ve dışarı çıkarken uzun eldivenlerinizi de yanınıza almayı unutmayın!

Hem sıcak, hem stil sahibi olun

Hem sıcak hem stil sahibi kombinleri görmek için tıklayın!

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL