GeriMakyaj Hazal Kaya Makyajı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hazal Kaya Makyajı

Hazal Kaya Makyajı

"Dizilerin sempatik ve güzel oyuncusu Hazal Kaya’nın merak edilen makyajını incelemeye ne dersiniz? İşte adım adım Hazal Kaya makyajı…"

Güzel oyuncu makyajı çok sevdiğini, fakat sette sürekli makyaj yapıldığı için günlük hayatında hafif ve doğal makyaj yaptığını belirtiyor. Günlük makyajında daha çok allık ve maskara kullanıyor.Hazal Kaya MakyajıHassas ve alerjik cilt yapısına sahip olan ünlü oyuncu, cilt temizliği için doğal bileşimli ürünleri kullanıyor. Düzenli cilt bakımı ve haftada bir de peeling yapıyor.
Gül suyunu tonik yerine kullanan Kaya, bu güzellik tüyosunu annesinden öğrendiğini belirtiyor.Hazal Kaya MakyajıGöz makyajında ayrı önem verdiğini söyleyen Hazal Kaya far olarak sıcak renkleri tercih ediyor. Makyaj çantasında en çok biten makyaj malzemesinin eyeliner ve far olduğunu da dile getiriyor.Hazal Kaya MakyajıRuj olarak kırmızı ve canlı renkleri seçen oyuncu, özel geceler hariç ruj kullanmıyor. Günlük hayatında ise sadece renk veren güneş koruyucuları kullanmaya özen gösteriyor.Hazal Kaya MakyajıEn çok kullandığı makyaj malzemeleri olan far ve eyeliner’ı ise makyaj çantasında rahatça taşıdığı için ikisi tek palette olanlardan seçiyor.