GeriKadın Sağlığı Hassas Dişler İçin Daha Güçlü Onarım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hassas Dişler İçin Daha Güçlü Onarım

Hassas Dişler İçin Daha Güçlü Onarım

"Yeni Sensodyne Onarım & Koruma diş macunu, Novamin ile geliştirilmiş yeni formülü ile hassas dişlere sahip tüketicilere daha güçlü onarım sunuyor."

Bir diş macunundan sızıyı azaltmanın ötesinde hassas bölgelerin onarımını da bekleyenler için daha güçlü onarım, rahatlama ve günlük koruma sağlıyor.

Tüketici araştırmaları**, diş hassasiyetiyle başa çıkmaya çalışan yaklaşık her 4 kişiden 3’ünün (%70,4) yeme ve içmeden zevk alamadığını, her 4 kişiden 1’inin (%26) yemek yeme şeklini diğer kişilerden gizlemek zorunda kaldıklarını gösteriyor. Diş hassasiyetine sahip olan hemen herkes (%86,5) bu sorunu rahatsız edici bulduğunu belirtiyor. Sensodyne, daha güçlü onarım özelliğine sahip diş macunu Yeni Sensodyne Onarım & Koruma’yı hassas dişlerden yakınan tüketicilerin beğenisine sundu. Yeni Sensodyne Onarım & Koruma, Novamin içeren geliştirilmiş yeni formülü ile, açığa çıkmış dentin alanları üzerinde sağlam onarıcı bir tabaka oluşturarak diş hassasiyetine karşı daha güçlü* koruma sağlıyor.
Hassas Dişler İçin Daha Güçlü Onarım
Hassas diş problemi yaşayanlar, Yeni Sensodyne Onarım & Koruma sayesinde tek bir diş macunuyla hem daha güçlü onarım* hem de koruma ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Yeni Sensodyne Onarım & Koruma, daha sert bir tabaka için geliştirilen yeni formülüyle dişleri daha güçlü onarıyor*, günde iki kere düzenli fırçalama ile uzun süreli koruma sağlıyor.