GeriKişisel Bakım Hareket etmeden yağlarımdan kurtuldum!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hareket etmeden yağlarımdan kurtuldum!

"6 haftada hiç hareket etmeden ve deli gibi diyet yapmadan, mucize bir teknikle nefret ettiğim yağlarım gitti. Artık fit bir haldeyim!"

Yaş ilerledikçe vücuttaki yağlanma da artıyor. Tabii benim gibi sürekli masa başında çalışan ve spor yapmaktan nefret edenler adına konuşuyorum. Aldığım birkaç kiloya ses çıkarmadım ama baktım ki ucu kaçıyor hemen durman gerek dedim kendime. Fırsat sitelerinde %93 indirimli kavitasyon ve zayıflama fırsatları dikkatimi çekti. Ama hiç inandırıcı gelmedi. Bunun üzerine ben de profesyonel ve bu işin uzmanı olan ve daha önce
Gülben Ergen'i doğum kilolarından kurtaran, Dr. Mustafa Karataş'ın kapısını çaldım.

Fıstık gibi çalışanlar kapıyı açınca içime su serpildi. Mustafa Bey de gayet sıcak karşıladı beni. Öncelikle şikayetlerimi dinledi. Göbeğimdeki yağlanmadan kurtulmam için bana yardımcı olabileceğini söyledi. Bana sadece kavitasyon ve radyofrekansın yeterli olabileceğini söyledi. Asıl yeni bir sistem getirmiş Türkiye'ye: Dondurarak zayıflama Zeltiq. O harika bir teknik ama benim için daha erkenmiş.

Kendimi emin ellere bıraktım...

Kavitasyon üzerine konuşurken, güzellik merkezlerinin nasıl bu kadar ucuza bu uygulamayı yapabildiklerini sordum. Yıllarca araştırma yaparak, makineleri özel olarak seçen Mustafa Bey'in yarasına parmak basmış oldum. Binlerce kavitasyon makinesi olduğunu ve hepsinin aynı etkiyi vermesinin mümkün bile olmadığını, insanların kandırılmasından çok rahatsız olduğunu dile getirdi ve kısaca 'ultraliz' yani kavitasyon ve radyofrekans hakkında bilgi verdi.
Ultraliz ile düşük frekans ultrasound dalgaları veriliyor ve yağ dokunuzda direkt küçülme meydana geliyor. Bunu harcayabilmeniz için de elbette belli bir beslenme protokolü izleniyor. Radyofrekans ile cilt, cilt altı anlık olarak yüksek ısıya çıkartılıp cildin sıkılaşması sağlanıyor.

İşlem başlıyor...

6 seans benim için yeterliydi. İlk seansa başlamadan önce fotoğraflarım çekildi, vücut analizim yapıldı, bel çevrem ölçüldü. Tam 60,8 kilo çıktım. Bel ölçüm 76, göbek çevrem ise 85 cm olmuş. Geç ama güç olmamış...

Kavitasyon odasına girdim. Ultrason cihazı gibi olan kavitasyon aleti ile 1 saat göbeğime ve belime çalışma yaptılar. İlk seans zor olurmuş çünkü oturmuş olan yağların kırılması gerekiyor. Bir de kulağınızda ses dalgalarını hissediyorsunuz. Benim için çok çabuk biten 1 saatten sonra, radyofrekans odasına geçtik. Vücuduma bebe yağları sürüldü ve kendimi sımsıcak hissedeceğim 15 dakikalık sıkılaştırma etkili radyofrekans seansım başladı.
Bu uygulamalardan sonra 1 saat bol su tüketmem ve 4 gün boyunca da sıfır yağ kullanmam istendi.
İşte beklenen sonuç...

6 hafta boyunca zevkle ve isteyerek gittiğim seanslar sonrasında belim 67, göbek çevrem 79 kilom ise 56'ya düştü. Etrafımdaki herkes artık incecik olduğumu söylüyor. Ben de aynaya baktığımda farkı rahatça görüyorum. Artık mutlu, mutlu ve mutluyum.

Dr. Mustafa Karataş Klinik
0212 241 03 64

Yazan: Mahmure

Kadınlar kadar erkekler de estetiğe merak sardı!

Dondurarak zayıflama