GeriKoleksiyonlar Hangisine daha çok yakışmış?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangisine daha çok yakışmış?

Hangisine daha çok yakışmış?

"Dünyaca ünlü stil ikonları da zaman zaman pişti olur! Biz de bu yıldızların fotoğraflarını yan yana koyduk ve hangisinin daha şık olduğuna karar verme işini size bıraktık!"

Ülkemizde de beğeniyle izlenen Vampir Günlükleri dizisinin Elena'sı Nina Dobrev ve Shameless dizisinin güzel yıldızı Emmy Rossum, belli ki bu elbiseyi çok beğenmişler. Bu vücudu sıkı sıkı saran Monique Lhullier elbiseyi sizce yangi güzel yıldız daha iyi taşıyor?

Hangisine daha çok yakışmış

Bu jean pantolonlar belki anne pantolonu olmayabilir ama görünen o ki yeni anneler arasında çok popüler. January Jones ve minik bebeği Bingham'ın gezdirmeye çıkaran Kate Hudson bu pastel renkli AG Adriano Goldschmied kot pantolonlarıyla görüntülendi.Hangisine daha çok yakışmış

İki eski Disney yıldızı da beyaz, dantel For Love and Lemons mini elbiselerini bootilerle tamamlamış. Lindsay Lohan kombinine bir de kovboy şapkası eklemeyi tercih etmiş. Sizce hangisi daha iyi görünüyor?

Hangisine daha çok yakışmış

 

Sofistike zevklere sahip bu iki güzel yıldızın da aynı Lanvin elbiseyi beğenmesi bizi hiç şaşırtmadı. Sarışın yıldız Charlize Theron siyah rengini tercih ederken, esmer güzel Rachel Weisz yeşil tercih etmiş.

Hangisine daha çok yakışmış