GeriKoleksiyonlar Hangisine daha çok yakışmış?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangisine daha çok yakışmış?

Hangisine daha çok yakışmış?

"Eva Green, Anne Hathaway ve Elle McPherson... Hollywood'un bu üç güzel kadını aynı Tom Ford tasarımını giydi, bakalım hangisine daha çok yakıştı?"

Amerika'lı tasarımcı Tom Ford hem elbiseleri, hem aksesuarları hem de kozmetik ürünleriyle sektöre hükmeden isimlerden biri. Hal böyle olunca tasarladığı ürünler birden çok yerde karşımıza çıkabiliyor. Tıpkı Tom Ford'un 2011 kış koleksiyonundan olan bu siyah, uzun kollu ve payetli tasarımı gibi. 

Bu elbiseyi ilk olarak geçtiğimiz yılın Şubat ayında Oscar ödül törenini sunan Anne Hathaway'in üzerinde görmüştük. Hathaway'in Oscar gecesi boyunca giydiği 8 ayrı kıyafetten biriydi. İşte Anne Hathaway Tom Ford elbisesi içinde böyle görünüyordu:

 

Anne-Hathaway-Tom-Ford-2011-Oscar

Bu elbiseyi ikinci görüşümüzde ise Elle McPherson'în üzerinde oluyor. McPherson Tom ford elbisesini geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirilen Ulusal Televizyon Ödülleri'nde giymişti. Görünümünü tamamlamak için de Kristallerle süslü bir el çantası ve ince bantlı sandaletler seçmişti. İşte Elle böyle görünüyordu:

Elle-McPherson-Tom-Ford-National-TV-Awards

Son ve en yeni olarak da bu elbiseyi yeni filminin tanıtım galasında giyen Eva Green var. Eva Green Jonny Depp'le başrolünü paylaştığı Dark Shadows filminin Los Angeles Galası için Tom Ford'un bu tasarımını tercih etmişti:

Eva-Green-Tom-Ford