Geriİyi Yaşam Gökhan Yılmaz'ın Yeni Kitabı: Yeniden Başla
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Yılmaz'ın Yeni Kitabı: Yeniden Başla

Gökhan Yılmaz'ın Yeni Kitabı: Yeniden Başla

"İletişim uzmanı ve yazar Gökhan Yılmaz'ın yeni kitabı 'Yeniden Başla' Kerasus Kitap'tan çıktı."

Gökhan Yılmazın Yeni Kitabı: Yeniden Başla

Gökhan Yılmaz'ın 2017 yazına damga vurması beklenen yeni kitabı 'Yeniden Başla' okuyucusuyla buluştu. Kerasus Kitap'tan çıkan kita için Uğur Dündar şunları söyledi:
Öyle insanlar vardır ki, dünyaya geldiklerinde hepimiz gibi ağlayarak gözlerini açarlar. Diğerlerinden farkları, büyüdüklerinde de yaşamın onlara gülümseme şansı tanımamasıdır! Gözlerinden yaş, yüreklerinden acı hiç eksik olmaz.
İnatla yaşama tutunmalarına, her yenilgiden sonra umut yolculuğuna sıfırdan başlamalarına karşın, gönüllerinden geçen güzelliklere bir türlü ulaşamazlar.
Bazen iyimser duygularla “Bu kez tamam, ben de avucumun içine kadar geldiğini hissettiğim mutluluğu yakalayacağım” deseler de, düş kırıklığı hemen yanıbaşlarında bekler! Akıp giden yıllar, onlar için yaşamı, deneme-yanılma halkalarından oluşan bir düş kırıklığı zincirine dönüştürür.
Elinizdeki roman işte böyle birini, yılmaz bir yaşam savaşçısını anlatır.
Ve size her satırda “Pes etme, YENİDEN BAŞLA” dedirten unutulmaz kahramanlarla tanıştırır…

Gökhan Yılmazın Yeni Kitabı: Yeniden Başla
GÖKHAN YILMAZ HAKKINDA
1976’da İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nden mezun olup reklam sektörüne adım attı. 2015 yılında kariyerine yazarlığı da ekledi ve ilk romanı 'Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu' yayınlandı. Romanın kısa süre içerisinde 4. baskıya ulaşmasıyla ikinci kitabın temelleri atılmış oldu.
Gökhan Yılmaz çalışma hayatına medya planlama ajansında yönetici olarak devam ediyor. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.