GeriModa Trendleri Göğüs Uçlarınız Belli Olmayacak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Göğüs Uçlarınız Belli Olmayacak!

Göğüs Uçlarınız Belli Olmayacak!

"Kıyafetlerinizin altından belli olan göğüs uçlarını, saklamak artık çok kolay!"

Nereye gidersek gidelim, kıyafetlerimiz bizi şık ve kibar göstersin isteriz. Çoğumuz, dar kesim elbise veya bluzlar giymekten hoşlanırız. Kendimizi bu giysiler içinde çekici ve alımlı hissederiz. Ancak kimi zaman giysilerin altından belli olan göğüs uçları, bu güzel görüntüyü gölgeleyebiliyor. Belli olan göğüs uçlarını gizlemek için pamuk kullanımı deneyenler olmuş olabilir. Bu, can sıkıcı ve geçici bir çözümdür. Oysa ister dar giyin isterseniz sutyen giymeyin, göğüs uçlarını kapatmak artık çok kolay.

Son zamanlarda kullanımı iyice yaygınlaşan ve çok kolay olan, göğüs ucu ped! Açık renk veya dar kesim giyip giymemeniz fark etmiyor. Ten rengi ve ince bir yapıya sahip olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünü, birçok yerden kolayca temin edebilirsiniz.

Genellikle kendi yapışma özelliği bulunan ürün, kullanım açısından da çok rahat. Ancak kullanımdan önce göğüslerinizin temiz olduğundan emin olun ki kullanım sonrası bir sorun yaşamayın. Gün içerisinde en fazla beş saat kullanın ve yatmadan önce çıkarın. Kullanım sona erdikten sonra ise göğüs uçlarınızı soğuk ile yıkamayı ihmal etmeyin.

Ayrıca, yaşantınızda büyük kolaylık sağlayacak bu ürünün, göğüs ucu bölgesindeki çatlakları giderme gibi bir faydası da bulunuyor.

Size, istediğinizi giymek kalıyor.