GeriModa Trendleri Geçmiş zaman olur ki
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geçmiş zaman olur ki

"Dört gruptan oluşan NetWork Kadın Koleksiyonu, 60'lı yılların ihtişamlı şıklığını daha yumuşak ve duyulara hitap eden modern bir yorumla sunuyor..."

Siyah-kahve, siyah-mavi, siyah-bordo ile her rengin en koyu tonlarını taşıyan ilk grup, yünlü, kadife ve brokar kumaşlardan oluşuyor ve işleme detayları ile dikkat çekiyor. Şeffaf-mat parçaların yarattığı kontrast ve dramatik görünüm, kadına teatral bir duruş kazandırıyor. Üste oturan basic giysiler, saten bağlamalar ve metal aksesuarlar ile tamamlanıyor.

Beyaz, ekru ve bejin saf güzelliği ile altının lüks ışıltısını yansıtan ikinci grup, özel baskı detayları ile süslenmiş ince yünlü, kaşmir ve saten kumaşlardan oluşuyor.

Üçüncü grup ise 60'lı yılların tekrar yorumlanması ile şıklığın ve resmiyete dönüşünü simgeliyor. Bakır, kamel, bej, tarçın, şarap, bitter çikolata renklerinden oluşan bu grup, tweet, baskılı tweed, balık sırtı, nope ve yün karışımlı kumaşları, yaka kürkleri ve nakış işlemeleri ile feminen bir görüntü taşıyor. Bu grubu şapkalar, deri ve süet üstüne kabartma baskılar taşıyan çantalar tamamlıyor.

Rahat giysilerden oluşan son grup ise hafta sonu şıklığını yansıtıyor. Bej, lacivert, açık gri ve taş tonlarının yanı sıra buz mavi, ekru ve gri-yeşil renklerini taşıyan bu grup artisanal etkiler taşıyan normandian şıklığını temsil ediyor. Pamuklular, yünlüler, brode, denim ve dişli örgü kumaşların yer aldığı grupta, ayrıca deri, süet ve kürk detayları bulunuyor. Teyel dikişler ve ağaç düğmelerle süslenen kreasyonda yer alan kar kristali şeklinde işlemeler dikkat çekici.