GeriKadın Sağlığı Forma girmek için 15 dakika yeter
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Forma girmek için 15 dakika yeter

Forma girmek için 15 dakika yeter

"Çok yoğun çalıştığınızı ve ne kadar çok isteseniz de spor salonlarına gidemediğinizi biliyoruz. Ama sizin için hazırladığımız bu egzersizlerle 15 dakikada forma girebilirsiniz."

Bu egzersizlerin her biri, iki hareketin birleşiminden oluşuyor. Hızla kalorilerden kurtularak vücudunuza şekil vermek için bundan daha mükemmel bir yöntem düşünemiyoruz. Fitness uzmanları, nasıl daha kısa zamanda maksimum fayda sağlanacağını da gösteriyor. Kısa zamanda yüksek verim alabilmek ve spor salonlarında geçen uzun saatler sonucu kazandığınız mükemmel formunuzu korumak için mutlaka denemelisiniz.

İKİSİ BİR ARADA!
Kombin egzersizler, tüm vücut kaslarını daha fazla çalıştırır! Kaliforniya'da bulunan Canyons College'dan Robert dos Remedios, iki hareketi birleştiren bu kombo egzersizlerin, sıradan rutinlerin aksine, daha fazla kas çalıştırarak daha çok yağ yaktığını belirtiyor. Her bir egzersiz, iki hareketi birleştiren bir "süper-set" oluşturuyor. İstediğiniz hareketle başlayıp 6-10 kez tekrar etmelisiniz. Setler arası bir dakika dinlenebilirsiniz. Her egzersizi iki set yapmanızda fayda var. Fazla zamanınız yok mu? O zaman herhangi bir hareketi, hiç dinlenmeden üç set uygulayın.

Haberin devamı için tıklayın!