Geriİyi Yaşam Fark et, uygula, değiş!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fark et, uygula, değiş!

Fark et, uygula, değiş!

"NLP Eğitmeni ve Yaşam Koçu Arzu Bıyıklıoğlu yayımladığı ilk kitabında, değişmenizi ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacak sihirli değneğin elinizde olduğunu ve nasıl kullanacağınızı gösteriyor..."

Yazıları, seminerleri ve seanslarıyla birçok insanı hedefine ulaştıran NLP Eğitmeni ve Yaşam Koçu Arzu Bıyıklıoğlu, Esen Kitap etiketiyle yayımladığı ilk kitabında, değişmenizi ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacak sihirli değneğin elinizde olduğunu ve nasıl kullanacağınızı gösteriyor!

Fark Et, Uygula, Değiş

- Özgüven sorunu mu yaşıyorsunuz?
- Kararlarınızı sürekli erteliyor musunuz?
- Sabahları mutsuz mu uyanıyorsunuz?
- “Hayır” demekten mi korkuyorsunuz?
- Her şey için çok geç olduğunu mu düşünüyorsunuz?
- Vücudunuzu mu beğenmiyorsunuz?

Peki, tüm bu sorunların nedenlerini öğrenmenizi, bilinçaltınıza doğru mesajı iletmenizi sağlayacak ve tüm teknikleri uzman gözetiminde uygulayabileceğiniz bir kitap olsaydı sonuç ne olurdu?

Bugüne kadar pek çok kişisel gelişim kitabı okumuş; uygulamaları ve değişimi ertelemiş olabilirsiniz. Ama bu kitapla harekete geçeceksiniz! Arzu Bıyıklıoğlu, değişime hemen, şimdi başlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi yazdı. Size sadece okuyup uygulamak kalıyor. “Fark Et, Uygula, Değiş” hayatınızdaki temel sorunları aşmak için kullanabileceğiniz, yıllar sonra da faydalanabileceğiniz, zengin bir kaynak…