GeriAstro Gündem Eylül Ayı Burç Yorumları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül Ayı Burç Yorumları

"Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan, nam-ı diğer Astromatik'ten Eylül ayı burç yorumunuzu okudunuz mu? Aylık burç yorumlarını sizin için derledik..."

KOÇ BURCU EYLÜL AYI YORUMU

Eylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili koçlar, Eylül ayı sizlere kariyer yeni iş sorumlulukları, ilişkiler ve finans konularında birtakım yenilikleri beraberinde getiriyor.6 Eylül’de Satürn gezegenin ileri hareketine geçmesi ve Merkür gezegenin başak burcuna geçmesiyle kariyerinizde önemli bir ivme yakalayabileceğinizin altını çiziyor.

9 Eylül’de başak burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte de önemli bir sorumluluk üstelenebilir, işinizle ilgili bir konuda bir üst konuma yükselebilirsiniz. Bu ay hedeflerinizi gerçekleştirme noktasında sizi destekleyici ve başarı dolu günler bekliyor.

ŞÜPHE VE KISKANÇLIK SORUNLARI

Sizi bu Ay’ın en çok ilgilendiren konusu hiç şüphesiz 25 Eylül'de koç burcunda gerçekleşecek dolunay olacaktır. İlişkilerinize bir çeki düzen vermeye hazırlanan bu dolunay sizlere önemli farkındalıklar yaşatarak arkadaş ortamınızı yeniden düzenlemeye yardımcı olacaktır. Ay boyunca Satürn ile Güneş arasında gerçekleşen kare açı ise sizi hem otoriter figürleriyle olan ilişkilerinizde hem de aşk ve ilişkiler konusunda biraz zorlayacak gibi gözüküyor. Bu süreç içerisinde gelişen olayları kontrol etmeyi denerseniz büyük başarılar elde edebilirsiniz. İlişkilerde ani kopukluklar ve gerçeklerle yüzleşmeler söz konusu olabilir. İlişkileri devam eden koçların ise şüphe ve kıskançlık yüzünden bazı sorunları oluşabilir. Bu dönemde bir itiraf ile karşılaşılabilir veya eş veya partnerden duyulan bir sözünün gerçekliğini araştırılabilirsiniz. 10 Eylül ve sonrasında ise geçmiş ilişkilerinizle ilgili gizli başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu tür gizlilik gerektiren konular ise size zorluklar yaşatabilir ama oldukça heyecan verici olacağınız söyleyebiliriz. Bu yüzden bu tuzağa dikkat etmelisiniz.

EKONOMİK AÇIDAN RAHATLIK

13 Eylül ve 17 Eylül arasında yaşamınızda önem arz edecek bir ilişkinin ilk adımları atılabilir veya beklediğiniz bir iş teklifini alabilirsiniz. Finansal durumunuzla ilgili yeni bir düzen oluşturmak isteyebilir ve var olan şartlarınız da değişim yoluna gidebilirsiniz. Kısacası ekonomik açıdan rahat bir nefes alacağınız bu ayın sizlere yeni fırsatlar getirebileceğini söyleyebiliriz.

21 Eylül’de Güneş’in Merkür gezegeni ile kavuşum yapması sizleri kariyer alanında oldukça güçlü bir başarıya ilerletiyor olabilecek.
22 Eylül de Merkür’ün başak burcundan terazi burcuna geçmesiyle birtakım projeleriniz ve iş anlaşmalarınızın yeniden gündeme gelerek sözleşmelerinizi yapabileceğinize işaret ediyor. Kariyer alanında ise yükselmeniz ve daha iyi şartlar taşıyan bir alana yönelmeniz beklenebilir. Uzunca yıllardır kariyerinizdeki problemleri fırsata dönüştürmeye çalışan koçlar artık rahat bir şekilde hedeflerine ulaşabiliyor olacaktır.

Dikkat çekici tarihler:10-12-13 Eylül ve 23-24-25 Eylül Tarihleri

BOĞA BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili boğalar, Eylül ayının şanslı kişilerinden olduğunuzu söylüyoruz. 6 eylülde Merkür’ün başak burcuna geçmesiyle ve Satürn gezegeninin etkisiyle yaşamınızda öyle ya da böyle olumlu yönde değişimin olabileceğini müjdeleniyor. Bu ay sizin için aşk ve ilişkiler konusunda, yeni iş projelerinde, kariyer yaşamınızda, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizde yeni bir yapılanma oluşabilir.

ŞANS SİZDEN YANA

9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte sizler için aşk ve sevgi konularında sabrınızın karşılığını alabileceğiniz yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz. Beklentilerinizi bu ay gerçekleştirmek her zamankinden daha kolay gözüküyor. Olumsuz olan durumların tam tersine geliştiğini görebilir, şansınızın bu kadar olumlu gittiğine şaşırabilirsiniz. Yeni iş projeleri bekleyenler için önemli bir sonuçlanma yaşanabilirken, ilişkiler açısından da evlilik ile ilgili birtakım ciddi kararlar bile alınabilir.

Seyahat, satış-pazarlama, medya iletişim ve eğitimsel konularda kariyerinizi yönlendirebilir ya da bu alanlar vesilesiyle kariyerinizi farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız partner ilişkilerinizdeki parasal borçlanmalar ile ilgili bazı krizleri bu ay çözümleyebilirsiniz.

SÜRPRİZ AŞK KAPINIZI ÇALABİLİR

21Eylülde Güneş’in Merkür ile kavuşum yapması ile yeni fırsatlar elde edebilir ve kendinizi ileri bir noktaya götürebilirsiniz.
22 Eylül Merkür'ün başak burcundan Terazi burcuna ilerliyor olmasıyla birlikte iş alanınızda kaybettiğiniz bir fırsatı tekrar kazanmanız söz konusu gibi duruyor. Uzun zamandır isteyerek yaptığınız parasal fedakarlıkların karşılığını görmediğinizi düşünüp artık bunlara hukuksal birtakım çareler aramak isteyebilirsiniz. Ay ortasından sonra yönetici gezegeniniz Venüs’ün akrep seyri sayesinde beklemediğiniz sürpriz bir aşkın kapınızı çalabileceği yönünde kuvvetli sinyaller mevcut.

25 Eylül de koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamınızdaki dostlukları daha iyi anlayabilir ve size nitelikli bir ilişki tadı vermeyen durumlardan rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. 26 Eylül de Mars’ın Kuzey ay düğümü ile karşıtlık yapması sizler için önemli bir fırsatın ayağınıza kadar gelebileceği ve kaçırmamanız gerektiği konusunda uyarıcı nitelikte. İş ve ortaktan yana gayet olumlu durumlar ve birtakım kazanımlar elde edebilir, kârlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özel ilişkilerde de yeni bir aşamaya doğru ilerliyorsunuz.

Dikkat çekici tarihler:5-6-7 Eylül ve 14-15 Eylül 18-19-20 Eylül Tarihleri

İKİZLER BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili ikizler Eylül ayı sizlere beraberinde başarı, uzun süre uğraş verilen işlerin tamamlanması, aile içi ilişkilerde sorunların çözülmesi, alım satım işlerinde kolaylık, taşınma ve yer değişikliği ve geçmişin tekrar hatırlanması gibi konularda yenilikler getiriyor.6 Eylül’de Yönetici gezegeniniz Merkür’ün başak burcuna geçmesi ile sizler için önemli bir başarı hayatınıza dahil olabilir. Bir süreci uzun zamandır takip ediyor ve bunun için elinizden gelen tüm çabayı gösteriyorsanız bununla ilgili önemli bir sonuçlanma yaşayabilir ve istediklerinize kavuşabilirsiniz.

TARAFSIZ OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN

18-19 Eylül tarihinde ise Mars ve Uranüs'ün birbirlerine meydan okuyor olması sizleri ilişkiler konusunda sabırsız ve tartışmaları tetikleyici bir hale büründürebilir. Bu dönemde acele ve hızlı kararlar almaktan çekinmeli ve tarafsız olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde bu dönemde eğer duygularınıza yenik düşerseniz hiç kabahati olmayan birisini suçlayabilir en değer verdiğiniz kişiyi bu nedenle kaybedebilirsiniz.

22 Eylül de yönetici gezegeniniz Merkür’ün başak burcundan Terazi burcuna geçiş yapmasıyla aile ilişkilerinizde artık bazı önemli ve sorunlu konuların tamamen çözüldüğünü gözlemleyeceksiniz. Eğer alım satım ile ilgili işleriniz varsa bunlarla ilgili birtakım konular önünüze gelebilir. Bu süreç 9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile başlayabilir. Bu süreç içerisinde belki bir arkadaşınızla ev arkadaşlığı yapma fikri gündeme gelebilir. Eğitiminizle ilgili bazı kararlar vermek ve işlerinizi kolaylaştırmak istediğiniz bu dönem harika fırsatlar karşınıza çıkabilir.

YENİ İLİŞKİ FIRSATI DOĞABİLİR

25 Eylül de gerçekleşen koç burcundaki dolunay ile yaşamınızda yeni ilişki fırsatları yakalarken hiç beklemediğiniz bir şekilde eskiye geri dönebilir eski yaşantınıza dair her şeyi özleyebilirsiniz. Hatta bu konuda bir iç sorgulamaya giderken hatalı davranan tarafın siz olduğunu düşünürseniz kendinizi yıpratma konusunda acımasızca davranabilirsiniz. Fakat böyle bir düşünce şekli size hiçbir fayda getirmeyeceğinden sadece burada almanız gereken dersi alıp yolunuza devam etmeli ve var olan ilişkinizi eski tecrübelerinize göre şekillendirmelisiniz.

Dikkat çekici tarihler:2-3-4 Eylül ve 18-19-27 Eylül Tarihleri

YENGEÇ BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili yengeçler, 9 Eylül de Satürn gezegenin ileri harekete geçmesiyle birlikte ilişkilerinizde önemli bir farkındalık kazanacağınız ve uzun zamandır vermek istediğiniz kararları verebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Hem ilişkilerinizi hem de geleceğe yönelik yaşantınızı şekillendirecek bir eylül ayı sizinle olacak. Bu ay her konuda elinizi çabuk tutmak isteyecek ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha hızlı hareket edeceksiniz.

KAZALARA VE SAKARLIKLARA DİKKAT

11 Eylül sonrası Mars'ın kova burcuna geçiş yapmasıyla beraber iş bitirici yönünüz ve karizmatik yapınızla önünüze gelen teklifleri değerlendirebilir ve yaşamınız için önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Mars'ın 16-17-18 Eylül civarlarında Venüs’e olumsuz etkilerine gelecek olursak o da kazalara ve sakarlıklara karşı dikkat etmeniz gerektiğini ve aynı zamanda ilişkilerde heyecan verici birtakım olaylar içinde olabileceğinizi gösteriyor. Evli olanlar için bazı gizli oluşumlara sebep verecek birtakım konular önlerine gelebilir. Duygusal anlamda cesur olmak isteyeceğiniz bu dönem yakın çevrenizdeki kişiler sizlere çözemediğiniz sorunlarla ilgili güçlü destekler sağlayabilirler. Özellikle Eylül’ün ikinci yarısında önemli iş projeleri alabilir ve geçmişte onaylanmaya bazı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

HUKUKSAL KONULAR ÖN PLANDA

25 Eylül’de gerçekleşecek koç burcundaki dolunay etkisi ise oldukça kuvvetli etkiler barındırıyor. Evliliğinizde ya da duygusal dünyanızda ciddi kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hukuksal konular biraz daha bu ay ön planda olabilir. Partnerinizle ortaklık anlamında yol ayrımlarına ilerleyebilirsiniz. Ya da ani bir takım ortaklık değişimlerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri ve teklifler hayatınıza renk katabilir. Özellikle sosyal çevreniz vasıtasıyla güçlü ve otoriter kişilerden destekler alabilir ve bu kişilerden size önemli sorumluluklar verilebilir. Sadece otorite figürleri ile rekabet ve restleşme konularında dikkatli olmanız gerekir.

Venüs’ün akrepte ki seyri size aşk hayatınızda büyük yardımlar ve yakınlaşmalar sağlıyor olacak. Aşkın büyüsü sizi her yönden sarıp sarmalıyor ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor olacak. Buna karşı koymamanızı önerebiliriz. Çünkü bu aynı zamanda iş hayatınıza yansıyacak bir motivasyonda olacak. Uzun zamandır beklediğiniz ilgiyi ve sevgiyi görme zamanınız geldi.

Dikkat çekici tarihler:4-9 Eylül ve 17-28 Eylül Tarihleri arasında

ASLAN BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili aslanlar, geçtiğimiz ay yaşadığınız sizin burcunuzda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini bu ay daha fazla hissetmeye başlayacaksınız. Eylül ayı sizler için maddi problemlerinizi çözme ayı olarak görülebilir.

Merkür uzun zamandır sizin burcunuzda hareket ediyordu. 6 eylülden sonra başak burcuna geçiş yapması ve arkasından 9 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte maddi konularla ilgili sıkıntılarınızın, geciktirilmiş borçlarınızın ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınızı yapılandırma fırsatlarına ulaşabileceğinizi söylüyor.

EMEKLERİNİZİN KARŞILIĞINI ALABİLİRSİNİZ

2018 yılının başından beri üzerinizde nedenini bilmediğiniz bir baskı hissi veya engellenmişlik duygusu sizin motivasyonunuzu azaltıyor olabilir. Bu sizi oldukça yoruyor ve yönünüzü belirlemeniz noktasında sizi duygusal anlamda düşürüyor. Artık buna bir son verme zamanı gelmedi mi? İşte bu ay sizler için tekrardan ayaklanma ve düştüğünüz yerden bir avuç toprak alarak kalkma zamanı. Gökyüzü bu ay sizin emeklerinizin karşılığını vermek için fırsatları sunuyor. Âmâ sizlerin de hareket halinde olmanızı istiyor. Eski hayal kırıklıklarınızı unutmayı deneyin.

22 Eylül’de Merkür gezegeni ikinci kez burç değiştirecek ve başak burcundan Terazi burcuna geçecek. Bu transit geçişiyle yaşamda geç kaldığınızı düşündüğünüz bazı konuların artık hızlandığını görüyor olacaksınız. Geçmişten aldığınız tecrübelerle yola çıkarak gideceğiniz bu yeni rota sizlere önemli kazanımlar sunacaktır. İlişkiler konusunda kazandığınız deneyimler sizlere önemli farkındalık katacaktır.

Bu ay Marsın düz hareketine geçmesiyle ve tekrar tutulma derecelerine dokunmasıyla adeta son bir rövanş hakkı sunmaktadır. Bu daha çok ilişkiler anlamında gözümüze çarpmaktadır. Eş ya da partnerle aranızda maddi konular gerginlik oluşturabilir. Dikkatli olmalı ve haksız olduğunuz noktalarda durmayı bilmelisiniz.

KADERSEL GÖRÜŞMELER OLABİLİR

6-7 Eylül civarlarında yapacağınız önemli bir görüşme veya mülakat sizin için çok kadersel olabilir. Bu yaştan sonra mı buna başlayacağım ya da bu yaştan sonra mı bu tür bir şey yapacağım bilinci içinde olmadan evrenin size sunduğu fırsatı değerlendirin. Çünkü bunun size daha sonrasında nasıl bir getirisi olabileceğini henüz bilmediğinizi unutmayın.

Venüs'ün de tam ihtiyacınız olduğu anda devreye girmesi sizin otorite figürleri ve kadınlar tarafından destekleneceğinizi gösteriyor. Özetle söylemek gerekirse en çok sıkıntı duyduğunuz alanlarda yaşamınıza yeni bir soluk geliyor. Fakat bunların hepsini gerçekleştirmek için mücadeleci davranmanız gerekecek.

21 Eylül zamanında Güneş’in Başak burcunda Merkür ile kavuşumu ise sizin için önemli bir ekonomik zaferi ilan ediyor olabilir. Bu zaman dilimine kadar parasal anlamda mücadelenizden asla vazgeçmeyin.

Dikkat çekici tarihler:12-13-14 Eylül ve 19-21 Eylül Tarihleri arasında

BAŞAK BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili başaklar 5 Eylül’de Merkür gezegenin Aslan burcundan çıkıp sizin burcuna geçmesiyle ve 9 Eylül de burcunuzda gerçekleşecek yeniayın etkisiyle de bu aya hızlı bir başlangıç ile girdiğinizi söyleyebiliriz.

Biliyoruz ki uzun zamandır o başlangıçlar içindesiniz ama bir türlü istediğiniz şekilde konular ilerlemedi. Bu ay hem doğum günü ayınızdan sebep hem de Satürn gezegenin düz hareketine geçmesiyle birlikte bu ay birçok konuda önemli başarılar kazanabilirsiniz. Uzun zamandır yaşamınızla ilgili bazı olayları sonlandırma ve kafanızda bitirme kararı almış olabilirsiniz. Artık size ağır gelen yüklerden kurtuluyor ve istediğiniz hayatın rotasına doğru ilerliyorsunuz.

EN ÖNEMLİ KARARLARI BU AY ALACAKSINIZ

21 Eylül Tarihinde Güneş’inizle Merkür gezegenin kavuşum halinde olması ise size taptaze ve yepyeni hedefler önünüze getirebilir. Yeni bir bakış açısı kazanacağınız özel bir insan tanıyabilirsiniz. Yaşamınızda en önemli kararları bu ay sonu alıyor olabilirsiniz.
22 Eylül de Merkür'ün sizin burcunuzdan çıkıp Terazi burcuna geçiş yapmasıyla hedeflerinizi uygulamaya koymanın zamanı gelmiş olacak. Belki konuşulanlar hep yarıda kaldı ama artık projelerin somutlaşma dönemine girdiğini gönül rahatlığı ile ifade edebiliriz. Sizin için bazı durumları somutlaştırmak çokta zor değildir. Maddi anlamda uzun zamandır kazançlarınızdaki engeller artık kalkıyor. Bu ay harekete geçmeniz ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor.

Özellikle 10 Eylül’den sonra Venüs’ün de akrep de olması yakın çevrenizden ummadığınız sürpriz yardımların ve fırsatların kapınızı çalabileceğine işaret ediyor. Özellikle Mart ve Nisan aylarında konuşulan ve yarım kalan konuların tamamlandığına şahitlik edebilirsiniz.

YENİ BİR İLİŞKİYE ADIM ATABİLİRSİNİZ

25 Eylül de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile yer ve mekân değişikliği gündeminizde olabilir. Özellikle kariyer değişimi gerçekleştirmek için otoriter figürlerle tanışabilir ve geleceğinize önemli bir yatırım yapabilirsiniz.17 Eylül’den sonra duygusal hayatınızda bazı hesaplaşmalar olabilir ve sizin sessiz kalmanız gerekebilir. Bekâr ve ilişkisi olmayan başaklar ise ayın ikinci yarısından sonra tanışacağı kişilerle mükemmel bir ilişkiye adım atabilirler.

Dikkat çekici tarihler:17-19-20 Eylül ve 21-28-29 Eylül Tarihleri arasında

TERAZİ BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili teraziler, yönetici gezegeniniz Venüs bu ay çok fazla rahat etmediği akrep burcuna geçiyor ve geri harekette olan Uranüs ile önemli bir karşıtlık gerçekleştiriyor. Ekim ayının başlarında Venüs’ün geri hareketini de göz önüne alacak olursak bu süreç önümüzdeki iki ayın farkındalıklı geçebileceği yönünde bize ipuçları veriyor.

KORKULARINIZ TETİKLENEBİLİR

6 Eylül’de Merkür’ün başak burcuna geçmesi ile yaşamınızda yaşanması gereken mutluluklara ve güzelliklere yer açmakta zorlanmalar yaşayabilir, sürekli bir panik tarzında davranabilirsiniz. İş ortamınızdaki çalışma şeklinizde kendinizi köle edercesine tüketme, yıpratma ve sağlığınızı zorlama noktasına getirebilirsiniz. Her şey mükemmel olmayabilir. Gevşemeye çalışın ve rahat olun. Sadece bu süreçte diliniz hiç olmadığı kadar sivri olabilir ve söylemleriniz çevrenizden sert olarak algılanabilir. Bu yüzden bu süreci kendinizi ifade etmek adına geçirmeyin. Kendi iç dünyanızda olayları analiz edin ve süzün.

9 Eylül'de gerçekleşecek başak burcundaki yeniay ile birlikte içsel anlamda ilişkilerinizi koruma altına alacağınız, sevdiğiniz kişilerden koşulsuz merhamet ve sevgi duygusu hissedeceğiniz güzel bir yeniay olabilir. İnkâr ettiğimiz ve kabullenemediğimiz her şeyi artık kabullenerek yaşamımıza bir düzen getirme kararı alabilirsiniz. Geçmişte çok emek ve değer verdiğiniz bir ilişkinizin tekrar önünüze gelmesi söz konusu olabilir. Bu sizin birtakım korkularınızı tetikleyebilir. Belki evlilik korkusu, belki bağlanma korkusu, belki de yalnızlık korkusu gibi. İşte bunlarla yüzleşme yaşayarak artık bunların aslında önemli bir korku olmadığını görebileceğiniz belki de bazı şeyleri gereğinden fazla gözünüzde büyüttüğünüzü anlayacağınız bu dönemi başarılı tespitlerle tamamlayın.

ANİ KARARLAR VERMEKTEN KAÇININ

22 Eylül Merkür gezegenin başak burcundan çıkarak sizin burcunuza geçiş yapması ile birlikte iletişim gücünüzün artacağı ve önemli tekliflere adım atacağınız bir dönemi başlatıyor olacaksınız. Farkında olarak hareket etmeniz size kazandıracaktır. Huzurun ve güvenin yan yana yürüdüğü, sevgilerin çıkar ilişkisi haline dönmediği yerlerde olmak ve sevginizi gerçekten hak eden kişilere vermek isteyeceksiniz. Bu süreçte böyle insanlarla karşılaşacaksınız. Eğitim ve ticaretle uğraşanlar ise bu dönemi biraz daha bekleyerek geçirmeli ve kazanma hırsı ile hareket ederek ani kararlar vermekten kaçınmalılar.

23 Eylül’de Güneşin sizin burcunuza geçmesi ve 25 Eylül’de evlilik ve ortaklıklar evinizde koç burcunda bir dolunay gerçekleşmesiyle ilişkilerinizde önemli bir ivme kazanacağınızı söyleyebiliriz. Yeni bir birliktelik söz konusu olabilirken, uzun süredir zorlayıcı giden ilişkilerinizin tekrar olumlu yönde bir düzene girmesi mümkün görünüyor. Küslüklerin son bulabileceği ve sevginizin sorumluluklarını almak isteyeceğiniz bu dönem hem sizin hem de partnerinizin keyfini yerine getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve özellikle organik beslenme şekillerine ağırlık vermelisiniz.

Dikkat çekici tarihler:14-16-20 Eylül ve 18-19-22 Eylül Tarihleri arasında

AKREP BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili akrepler, Eylül ayı sizler için tam bir dönüşüm ayı olacak nitelikte. 9 Eylül'de başak burcunda gerçekleşecek yeniay ve Satürn gezegenin ileri hareket geçmesi aynı zamanda Venüs gezegeninin de sizin burcunuza ilerlemesi hayatınızla ilgili önemli dönemeçleri alacağınız bir ay olacağını gösteriyor. Özellikle ayın ilk günlerinde aşk hayatınızda önemli yakınlaşmalar kaydedebilir ve istediğiniz iletişim şeklini kurabilirsiniz. Karşı taraftan beklediğiniz adımları görmek sizi daha da cesaretlendirecektir.

Bu ay Venüs’ün size getirdiği enerjiler sayesinde kendinize güveniniz tam olacağından ilişkilerle ilgili net bir karar alıp yolunuza o şekilde devam etmeye niyetlenebilirsiniz. Yaşamınızda hiçbir sorun kabul etmeyeceğiniz bu ay ruhunuzu yoran ağırlıklardan kurtulmak ve sizi yoran bir ilişkiden sıyrılmak her şeyden önemlisi kendinizi bulmanıza yardımcı olacaktır. Sizi çok ileriye taşıyacak olan bu düşünceniz iş ortaklığı konusunda da aynen devam edecektir. Size bir faydası olmayan veya aşırı yıpranmış olduğunu düşündüğünüz ortaklığı bitirip yeni kararlar alma yolunda kendinizi cesaretli hissedebilirsiniz.

HAYATINIZDA YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICINI YAPABİLİRSİNİZ

12-17 Eylül arasında Venüs’ün Uranüs ile yapacağı karşıtlık ile yaşamınızda ani ve şaşırtıcı gelişmelere hazırlı olmalısınız. İşin içinde Uranüs olduğundan yaşamınızda hiç beklemediğiniz deneyimleri yaşamanız mümkün. Çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Ya da çocuk sahibi olmak için tedavi sürecine başlama kararı alabilirsiniz. Bunun dışında başka senaryolar üretmek gerekirse hayatınıza yeni biri girebilir ya da uzun zamandır problemlerinizi çözemediğiniz partnerinizle yolları ayırabilirsiniz. Bu senaryolardan hangisi sizin yaşam öykünüze uygunluk sağlıyorsa öngörülerinizi buna göre yapmalısınız.

Venüs’ün burcunuzda seyretmesi zaten kendinize olan güveninizi artırdığından bu dönemde hem çekici hem de beraberinde gelen şansı kullanabilir ve hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcını yapabilirsiniz.

21 Eylül’de Güneşin Merkür ile kavuşum yapması bir dostunuz ya da sosyal çevre arkadaşlıklarınızla ilgili birinden aldığınız bir fikir veya bilgi paylaşımı sayesinde çok önemli bir başarı elde edebileceğinizi gösteriyor. Gelecek günlere yönelik projelerde bilginizi sunacağınız ve para kazanacağınız bir işin onaylanması söz konusu olabilir. Bu kişisel hedeflerinizi yeniden değerlendirmek, onları arkadaşlarınızla tartışmak ve sizi destekleyen insanlar etrafınıza çekmek için harika bir zamandır. Özellikle sizden genç insanlardan alacağınız tavsiyeler kazanım getirebilir.

25 Eylül de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte hayatınızla ilgili ani ve sürpriz kararlar verebilir yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Finansal konularda da bu ay şans sizden yana. Elinize geçen fırsatları değerlendirip kullandığınızda kazancınız istediğiniz yönde ilerleyebilir. Eğer var olan bir yatırımınız veya arsanız, mülkünüz varsa bunların satışları ile uğraşabilirsiniz.

Dikkat çekici tarihler:4-7-9 Eylül ve 28-29 Eylül Tarihleri

YAY BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili yaylar, Eylül ayı sizler için ilişkiler, yaşadığınız alan, eviniz ve gelecekle ilgili hayalleriniz konusunda değişimler ve yenilikler getirebilir.6 eylülde Merkür’ün başak burcuna geçmesi ve Satürn gezegenin ileri hareketine dönmesiyle bazı alışkanlıklarınıza ve kronik bazı rahatsızlıklarınıza artık son vermek isteyebilirsiniz.

9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hem sosyal hem de özel ilişkilerinize yönelik bazı farkındalıklar kazanacağınız bir ay olacak gibi gözüküyor. Yaşamınız boyunca ikili ilişkilerde ne gibi hatalar yaptınız ya da yaşadığınız hayat tecrübeleri sizlere önemli bir deneyim kazandırdı mı? İşte bütün bu cevapları alacağınız ve önünüze yepyeni bir sayfa açacağınız yeni bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Şimdi yanınızda olmasını istediğiniz kimler ve kimlerin yaşamınızdan çıkıp gitmesine izin veriyorsunuz artık bunlar önemli olacak.

GEÇMİŞ KONULARI KAPATABİLİRSİNİZ

14 Eylül civarlarında Merkür ve Neptün karşıtlığında vereceğiniz bu kararların geleceğinizi şekillendiren ve belirleyen önemli kararlar olacağını söyleyebiliriz. Yakın çevrenizin hayatında meydana gelen ani olaylar sizlere de önemli deneyimler yaşatabilir. Taşınma ve yer değişiklikleri gibi konuları bu ay sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Kısacası sizler için yeni bir dönemin başlangıcı ve geçmiş konuların kapatılması söz konusu.

21 Eylül’de Güneş’in Merkür ile kavuşum halinde olması sosyal statünüzün değişmesi ve kariyerinizin parlamasına yardımcı olacak iyi bir zaman olduğuna işaret ediyor. Kişisel hedeflerinizi daha iyi anlayarak isteklerinizi elde etmek için strateji geliştirebilirsiniz.
25 Eylül tarihinde koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte yaşamınızda uzun zamandır zorlandığınız ilişkilerde artık mutlu sona gelindiğine şahitlik edebilirsiniz. Bu dönemlerde önemli bir karar alabilir; evlilik, nişan, söz gibi güzel başlangıçların ilk adımını atabilirsiniz. Aynı zamanda uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir beklentinizin gerçekleşmesi veya çok istediğiniz bir işe yerleşme gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Dikkat çekici tarihler:12-14-19 Eylül ve 23-24-25 Eylül Tarihleri

OĞLAK BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili oğlaklar, Eylül ayının sizler için geçen aylara nazaran daha kolay ve kazançlı bir şekilde geçeceği gözüküyor. Bu ay yönetici gezegeniniz olan Satürn’ün 9 Eylül'de ileri hareketine geçecek olması ile birlikte yaşamınızda her şey daha kolay ve akıcı bir şekilde ilerleyebilir. Aynı zamanda Venüs’ün akrep burcuna geçişi ile işleriniz her zamankinden daha hızlı ve pratik bir şekilde çözümlenebilir. Ticaretle uğraşan bir oğlak burcu iseniz başak burcundaki yeniay ile birlikte bu ay ilk satışınızı yapabilir ve bununla birlikte yeni iş bağlantıları da gerçekleştirebilirsiniz.

6 Eylül Merkür’ün başak burcuna geçmesiyle ve Satürn gezegeni ile olumlu bir kontak içinde olması en çok size yarayacak diyebiliriz. Arkanıza Uranüs gezegeninin de desteğini alarak gökyüzündeki muhteşem üçgenin gökyüzünde oluşmasıyla bu ay meyvelerini yemeğe başlayacaksınız. Önemli bazı görüşmeler ve iş kazançlarınız gündeme gelecek. Mülakatlarınız ve başarılı iş girişimlerinizle göz dolduracaksınız.

HUKUKİ KONULARDA HAKLILIĞINIZ İSPATLANACAK

12-13-14 Eylül tarihleri Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu açının hayatınızda güzellikler getireceği unutulmaz tarihler olabilir. Bu tarihler arasında yaşamınızda çok önemli bir başlangıcın adımını atabilirsiniz. Uzun zamandır büyük uğraşlar verdiğiniz bir haksızlık durumu lehinize sonuçlanabilir ya da hukuki sorunlarınız artık yoluna girebilir. Kısacası finansal ve hukuki konularda haklılığınızın ispatlanacağı önemli bir döneme giriyorsunuz.

Yine kişiler arası ilişkilerde de sizin aleyhinize söylenen konularda da haklılığınızın görülmesi size karşı olan bakış açılarının değişmesine ve toplum içinde saygınlık kazanmanıza neden olabilir.

FIRSATLAR AYAĞINIZA KADAR GELECEK

21 Eylül güneşin Merkür ile kavuşum yapması ve sonrasında terazi burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizle ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi kuvvetli bir ihtimal. Çünkü burada Jüpiter ve Plüton arasındaki açının devreye girmesi ile sizin için fırsatların ayağınıza kadar geleceği günleri müjdeliyor. Bu tarihten sonraki zamanlarda kariyerle ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek büyük ihtimalle daha güçlü sonuçlar verecektir. Bu nedenle 22 Eylül sonrasını kullanmanız daha verimli olabilir.

25 Eylül koç burcundaki dolunayın size getirileri ise cesaret ve özgüven konusunda olacaktır. Ancak otorite figürleri ile restleşmemeye ve egonuzla hareket etmemeye azami ölçüde özen gösterin. Bu alanda üzerinizde hissettiğiniz baskı ve kontrol etme arzusu size hata yaptırabilir.

Dikkat çekici tarihler:17-18-19 Eylül ve 21-26-29 Eylül Tarihleri

KOVA BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili kovalar, Eylül ayının sizler için mücadeleci olduğunuz sürece hayatınızda yenilikler getireceğini söyleyebiliriz. Satürn gezegeni 6 Eylül’den sonra ileri hareketine geçerek sizleri yaşamınızla ilgili yeni kararlar almaya itiyor olacak. Kimliğinizi ve hayata duruşunuzu ortaya koyabilecek ve kendinizi birçok alanda toplum önünde gösterebileceksiniz. Venüs’ün pozitif enerjisi sizleri sararak zorlukları yenmenize yardımcı olacak. Aynı zamanda iş görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alabilir ve başvurularınızdan olumlu dönüşler gelebilir.

ZİHİNSEL VE FİZİKSEL GÜCÜNÜZLE SINANABİLİRSİNİZ

9 Eylül’de başak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte seyahatleriniz ve birtakım projeleriniz gündeme gelebilir. Bu dönem sizler için tohum ekme dönemi olacak. Zihinsel ve fiziksel gücünüzle sınanacağınız ay ortasından sonraki zaman diliminde dikkatli olmanız gerekebilir. Uranüs ve Mars'ın oluşturacağı açı ve Venüs’ün de destekleyici açısı zorluklarla gelen başarıyı vaat ederken bu yolda yeteri kadar mücadele edemeyen kovaların yol ayrımlarına geldiğini ve belli bir karar vermesi gerektiğini hatırlatıyor.

Venüs akrep konumu sizlere ilişkilerde ve duygusal anlamda bazı deneyimler yaşatabilir. 11 Eylül de Mars'ın kova burcuna tekrar dönüş yapması finansal konularda beklenmedik maddi krizler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönemde temkinli davranmanız ve gelişi güzel kararlar almamanız faydanıza olacaktır. Daha tasarruflu planlar oluşturmanız ve bunlara ayak uydurmanız daha sağlıklı olabilir.

GURURUNUZUN KURBANI OLMAYIN

Mars’ın bu ay içinde güney ay düğümü ile kavuşum içinde olması sizleri işe yaramak isterken bunu takıntı haline getirmeye veya kendinizi ifade etmek isterken bazı güvensizlikler yaşama gibi durumlarla iç içe bırakabilir. Gururunuzun kurbanı olmayın ve egonuza zarar verici konular içine girmeyin. Artık kendinizi çok iyi tanıyorsunuz. Cevabını bildiğiniz soruları sormayın. Yeni bir ilişkiye hazır olmalısınız.

25 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşen dolunay ile kendinizi bulacağınız ve yönünüzü kesinlikle belirleyeceğiniz yeni bir süreci başlatabilirsiniz. Yakın kardeşler ve akrabalar ile olan ilişkilerinizi iyi yönetmeniz gerekmektedir. Her zamanki gibi yakın çevrenize gösterdiğiniz desteği bu sefer sabırlı bir şekilde gösteremeyebilirsiniz. Sosyal medya ile ilgili yazışmalarınıza, iletişim üslubunuza ayrıca özen göstermeniz gereken bu dönemde önemli bir sınavı başarıyla geçebilirsiniz.

Dikkat çekici tarihler:1-3-7-17 Eylül ve 22-25-30 Eylül Tarihleri

BALIK BURCU EYLÜL AYI YORUMUEylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili balıklar, eylül ayına herkesten daha farklı bir giriş yapıyorsunuz. Çünkü 26 Ağustos’ta gerçekleşen harika dolunay sizin burcunuzda gerçekleşmişti. Bu dolunayın etkileri bir yandan sürerken şimdi de 9 Eylül de sizin ilişkiler evinizi etkileyecek olan ve başak burcunda gerçekleşen bir Yeni Ay deneyimleyeceksiniz.

DAHA PLANLI VE DAHA CESUR

Tabi bununla da bitmiyor. Sizleri ilgilendiren bir diğer önemli konu 6 Eylül’de Merkür gezegenin sizin karşıt burcunuz olan başak burcuna geçiş yapmasıdır. Bu transit etkisi sizleri önemli bazı girişimler konusunda etkileyecektir. Kendinizi daha planlı ve daha cesur hissedeceğiniz bu dönem bazı kararlarınızı partnerinize ya da iş ortağınıza sunmak adına oldukça güzel bir zaman dilimi.

Bu ay kendinizi ifade edeceğiniz, toplum önünde göstermek isteyeceğiniz yeni projelerinizle ilgili bir süreç başlıyor. Hiç olmadığınız kadar içiniz kıpır kıpır diyebiliriz. Kiminiz için projeler söz konusu olurken kiminiz için de ilişkiler konusu öne çıkacak. Evli olanlar evliliklerinde bazı konularla ilgili gerçek yüzleşmeler yaşayabilirler. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir ilişkiyi başlatabilirler.

21 Eylül’de Merkür’ün Güneş ile Başak burcunda kavuşum halinde olması yaşam ortağınızla ilgili önemli kararlara doğru ilerlediğinizi gösteriyor. İş ortaklıkları ortaya çıkabilir. Kendi işinizi kurma fikri veya ticaretle uğraşma kararı içinde olabilirsiniz. Yaşamınızda herhangi bir sorunu çözmek için bu transit geçişini kullanın.

BELİRSİZLİKLERİ SONA ERDİRİN

22 Eylül’den sonra Merkür’ün başak burcundan terazi burcuna geçiş yapmasıyla hedeflediğiniz iş planlarınızı ve ortaklıklarınızı hayata geçirebileceğinizi gösteriyor. Sözleşmeleri imzalamak ve hedeflerinizin peşinde parlamak için harika bir zaman dilimi. Bu süreci mantık süzgecinden geçirip belli bir karar almanızda fayda var. Sizi mutlu edecek hedefinizi belirleyip o yönde ilerlemeniz yaşamınızdaki belirsizlikleri sona erdirebilir.

25 Eylül de gerçekleşecek koç burcundaki dolunay ile kendiniz ve insanlar arasındaki sınırları belli bir mesafede çizmeniz ve bundan sonra ilişkilerde ödün vermemeniz gerekebilir. Bu dönemde size akıl vermeye çalışan veya sizi ikilemde bırakan dostlarınızın söylediklerine kulak asmayın. Çünkü kimse yaşam şartlarınızı sizin kadar bilemez. O yüzden neyin iyi neyin doğru olduğuna sadece siz karar verebilirsiniz. Bu Dolunay ile beraber hayatınızda yapmak istediğiniz yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Özellikle geçmişte yaşadığınız bir haksızlığın sizin lehinize sonuçlanması ve haklılığınızın ispatlanması sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

Dikkat çekici tarihler:11-12-17 Eylül ve 24-26-29 Eylül Tarihleri

False