GeriEv Dekorasyon Evlerde beyazın asaleti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evlerde beyazın asaleti

Evlerde beyazın asaleti

"Asalet ve zerafet denince akla gelen ilk renk hiç kuşkusuz beyazdır. Gözleri dinlendirdiği gibi ruhu dadinlendiren beyaz, mekanları olduğundan büyük gösterdiği için dekorasyonda da tercih edilen favori renklerden."

Asalet ve zerafet denince akla gelen ilk renk hiç kuşkusuz beyazdır. Gözleri dinlendirdiği gibi ruhu dadinlendiren beyaz, mekanları olduğundan büyük gösterdiği için dekorasyonda da tercih edilen favori renklerden.

Beyaz renkli mobilyaları farklı renge boyamak çok daha kolay olur. Gözleri dinlendirdiği gibi ruhu da dinlendirenbeyaz, mekanları olduğundan büyük gösterdiği içindekorasyonda da tercih edilen favori renklerden.

Beyaz, ferah ve dinlendirici yaşam alan etkisi yaratır. Beyaz mekanı renkli objelerle şekillendirip, sıkılınca objeleri değiştirerek yeni bir stil yaratabilirsiniz.

Işığı çok iyi yansıttığı için, mekanlar olduğundan dana büyük ve geniş görünür. Beyaz renkli mekanlar da objeler kendisini daha çok gösterir.Minimalist, modern, country, coastal ve French vintage dekorasyon stili sevenlerdenseniz beyazı tercih etmelisiniz