GeriEv Dekorasyon Evinizi canlandıracak seksi objeler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evinizi canlandıracak seksi objeler

Evinizi canlandıracak seksi objeler

"Farkı bir ambiyans yakalamak, evinizi canlandırmak ama aynı zamanda da modern bir hava katmak istiyorsunuz."

Farkı bir ambiyans yakalamak, evinizi canlandırmak ama aynı zamanda da modern bir hava katmak istiyorsunuz. Üstelik tüm bunları yaparken evinizin dişi bir form kazanmasını, seksapelini ortaya koymasını ve gelen herkesi büyülemisini düşlüyorsunuz! Çok mu şey istiyorsunuz diye soracak olursanız hemen söyleyelim; hayır! İşte size hem dişi formlara sahip, hem modern, hem tasarım, hem farklı, hem büyüleyici, hem de seksi objeler serisi!

İkili modern tepsi:

Şu aralar bu ikili tepsiler çok moda. Hangi restorana gitseniz ve şarap & peynir siparişi verseniz karşınıza çıkıyor. Üstelik ayrı ayrı kullanım imkanı da var. Tik ağacı içerdiği yüksek doğal emdirme yağlar sayesinde çürümeye ve mantara karşı yüksek direnç gösterdiğinden uzun yıllar kullanabileceğiniz bu tepsi misafirlerinize şarap & peynir ikram etmek istediğinizde doğal dokusu ve kolay servis imkanıyla tüm geceyi misafirlerinizle birlikte geçirmeniz için ideal...

Auerhahn Şarap Dekanter Seti:

Şarabınızı şişede değil de karafta sunmak isteyenlere çok özel bir set... Paslanmaz dekanter konisi ile şarabın tortusunu alabileceğiniz ve özel formu ile gecenize farklı bir ambiyans katabileceğiniz bu özel set ile şarap servisi yapmak çok kolay...

Metal meyvelik:

Herkesin rahat rahat meyve yiyebilmesi için tasarlanmış bu özel meyvelik meyvelik 45 santim uzunluğunda, 8 santim genişliğinde ve 3 santim yüksekliğinde... İstediğiniz meyve karmasını misafirlerinize sunabileceğiniz metal meyvelik paslanmaz çelikten üretilmiş ve formu ile modern bir dokunuş isteyenlerin vazgeçemeyeceği çok özel bir tasarım. Sanatsal bir estetiği evinize taşıyor ve benzersiz bir hediye olarak da öne çıkıyor.

Vario Şamdan / Vazo:

İster vazo, ister şamdan olarak kullanabileceğiniz bu özel tasarım ışığı evinize çok farklı bir şekilde taşımanızı sağlıyor. Yine mat paslanmaz çelik tercih edilen tasarım 23 santim yüksekliğinde... Özel gecelerinizin vazgeçilmezi olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bigbang Sarkıt Aydınlatma:

İskandınav tasarımcıların altın çağında geliştirilen Cosmo Light Koleksiyonu sadece aydınlatma fonksiyonu için değil retro - modern sanat eseri olarak kullanabilecek kadar zevk ve vizyon sahibi kişilerin beğenisine sunuluyor. Siz de çoğu zaman göz yanılsamalarına neden olacak kadar dikkat çekici ve gizemli tasarımlarından birini evinizde kullanabilir ve ışık oyunlarıyla evinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

Diva:

Şimdi bu nedir diye soracaksınız? Bu çok özel bir tasarım ve inanmayacaksınız ama bir sulama kabı... Sahneye çıkan bir diva edasıyla evinizin bir köşesinde beklerken göze çarpmaması imkansız. Çiçeklerinizi bir assolist ile buluşturmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış Diva ile evinize farklı bir doku kazandırabilirsiniz.