GeriEv Dekorasyon Evinizde sarı trendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evinizde sarı trendi

Evinizde sarı trendi

"Sarı rengin güneşi evinize taşıyan enerjisi ile bahar aylarına enerji dolu bir giriş yapın."

Özellikle bu sezon sarı rengi bir çok renk ile birlikte kullanılırken göreceğiz. Bu renkler arasında ilk sırada gelenler gri, krem, beyaz ve bej gibi renkler. Uçuk sarı tonlarından başlayan renk yelpazesi hardal sarısına kadar uzanıyor. Canlı ve hareketli dekorasyonlar için turuncu, kırmızı, mor gibi renklerle birlikte tercih edebilirsiniz.

Soft görünümler yaratmak için dekorasyonda sarı renk kullanabilirsiniz. Uçuk sarılar beyaz gibi açık renklerle kullanıldığı zaman aydınlık ve iç açıcı atmosferler yaratacaktır. aynı uygulamayı mutfak ve banyonuzda yaparak karanlık ortamları bile aydınlatabilirsiniz. Işık yansımasını iyi kullanırsanız güneşin en karanlık köşelere kadar ulaşması bile sağlanabilir.

Evinizde sarı trendi


Canlı sarılar ise sarı rengin tek objede ya da eşyada kullanıldığı yerler için tercih edilmelidir. Canlı sarılar parlak renklerden olduğu için dikkat çekici olacak ve kullandığınız noktaya tüm bakışları çekecektir. Bir çerçeve, yağlı boya tablo ya da sarı deri bir puf bu etkiyi yaratmanız için yeterli olacaktır. Daha marjinal yaklaşımları dekorasyonunuzda denemek istiyorsanız neon sarı renkleri kullanabilirsiniz.

Evinizde sarı trendi