Geriİyi Yaşam Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama

Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama

"Yoga son dönemlerin en çok tercih edilen öğretilerinden biri. Bedensel ve ruhsal rahatlama sağlayan yoga Hint felsefesi sistemi ile bize yeni bir yaşam biçimi vadediyor. Yogayı çeşitli spor merkezlerinde yapabileceğiniz gibi yoga matınızla birlikte uygulamalar üzerinden evde de yoga yapmak mümkün. Başlangıç seviyesinden üst seviyelere kadar uzanan seçeneklerle donatılmış uygulamalar artık bir tık ötede."

İşte evde yoga yapabileceğiniz uygulamalar;

1. YOGAmazing

YOGAmazing içerisinde 25'ten fazla ders içeriği barındıran pratik bir uygulama. Yogayı bir yaşam stili olarak sunan uygulama kendi stilini geliştirmek isteyenlere de hitap ediyor. Yoğun çalışan kişiler de kendilerine özgü bir programı uygulamada kolaylıkla bulabilir.

Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama

2. Asana Rebel: Yoga and Fitness

Yoga ve fitness'ı harika bir şekilde birleştiren Asana Rebel uygulaması içerisinde güç, yağ yakımı, rahatlama ve nefes teknikleri gibi pek çok program ve video içeriği bulmak mümkün. Uygulama yogaya değişik bir pencereden bakmak isteyenlerin gözdesi.

3. Office Yoga

Ofis çalışanları için düşünülmüş olan bu yoga uygulaması bütün gün masa başında mesai yapanların rahatlamalarına yardımcı olabilecek egzersizlerle dolu. Office Yoga ile yoga yapmamak için herhangi bir bahaneniz kalmıyor.

4. Fitstar Yoga

"Herkes için yoga" felsefesi ile öne çıkan uygulama yogayı her yerde yapabilmenize olanak sağlayan video ve görsellerle dolu. Cebinizdeki yoga öğretmeni olarak lanse edilen uygulama ile yoga seanslarınızı kişiselleştirmek ve HD kalitede videolar ile zevkli yoga seansları gerçekleştirmek mümkün.

Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama

5. Yoga Girl

En sık kullanılan Yoga uygulamarından olan Yoga Girl 100'ün üzerinde farklı ders videosu yanında özel güçlenme ve rahatlama egzersizleri ile dopdolu bir yoga seansı vadediyor. 30 günlük challenge programı ve 12 haftalık yoga programları uygulamada dikkat çeken içeriklerden.

6. Yoga Plus

Evde kolaylıkla yapılabilen yoga egzersizlerinin yanında zihinsel rahatlama ve stres kaynaklı sorunların da üstesinden gelen içeriklerle dolu olan uygulama meditasyon ve nefes egzersizleriyle kullanıcılarına pek çok öneri sunuyor.

Evde Yoga Yapabileceğiniz 7 Uygulama

7. Yoga Studio

Yogayı her yerde ve her koşulda yapabilmenizi teşvik eden uygulamada 250'ye yakın yoga pozunun yanında 30'un üzerinde yoga egzersiz videosu bulunuyor. Uygulama ayrıca ısınma ve konsantrasyon egzersizleri ile de kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor.