GeriEv Dekorasyon Ev telefonunuz, sizin tarzınız!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ev telefonunuz, sizin tarzınız!

Ev telefonunuz, sizin tarzınız!

"Cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri ikinci plana itilmiş olsalar da, ev telefonları hala vazgeçilmez olmaya devam ediyor..."

Ev telefonları geçmişten bugüne kadar türlü tasarımlarla evlerimize girdi.

Şimdilerde telsiz ev telefonları revaçta olsa da eski tip çevirmeli ve daha gösterişli olan altın yaldızlı ve büyük ahizeli telefonlar vintage modasını sevenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Tıpkı bir telsiz telefonun özelliklerini taşıyan fakat görünümü ile sizi 70'li yıllara götüren ihtişamlı ev telefonları, evinde nostaljik detaylar yaratmak isteyenler için hala en trendy aksesuarlar arasında yer alıyor.

Vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan ev telefonları tıpkı bir cep telefonu gibi küçük tasarımlarıyla da insanı şaşırtıyor.

Daha uzun batarya süresi, sonsuz rehber hafızası, çalar saat görevi, arayan numarayı gösterme, engelleme ve telesekreterin yanı sıra görüntülü özelliğin eklenmesi ile de çok farklı kullanım rahatlıkları bulunuyor.

İster nostaljik, ister teknolojik, ister rengarenk, ister esprili... Tarzınıza ve beklentilerinize en uygun olanı seçin, sevdiklerinize daha mutlu bir şekilde 'alo' deyin...

İşte birbirinden ilginç ev telefonları!

Mahmure Dekorasyon Editörü: Gözde Tura

Sıradışı ve modern ev telefonlarını görmek için tıklayın!