GeriAşk Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları!

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları!

"Son araştırmalar, uyarıldığında erkek arkadaşınızı bulutların üzerine taşıyacak, onun bile farkında olmadığı, bildiklerimizin haricinde başka bölgelerin de var olduğunu gösteriyor..."

Sihirli noktalar

C NOKTASI

Kulağın erojen bir bölge olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur, ama bu vücudun küçücük parçasının, baştan çıkarmada da ne kadar etkili olduğuna şaşırabilirsiniz. Man in Bed (Erkekler Yatakta) adlı kitabın yazarı Barbara Keesling, "Bu C şeklindeki kıkırdaklı bölge, oldukça fazla sinir ucunu bir arada barındırmaktadır" diye açıklıyor.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları

Keesling, "Ensesinden kulaklarının arkasına doğru öperek ilerleyin, her öpücükle birlikte nefes vererek ılık nefesinizi hissetmesini sağlayın" diyor. Kulağının en üst noktasına geldiğinizde durun ve kulağı dudaklarınızın arasında kalacak şekilde hafifçe aşağı doğru inin. Bu hareket onu daha da baştan çıkaracak ve daha fazla heyecanlamasını sağlayacaktır.

W NOKTASI

Sevgilinizin göğsüne W harfi çizerek, aşağı yukarı dolaşmanız onu zevkten zevke taşıyacaktır. Sevgiliniz, yüzüstü uzanmışken, parmağınızın ucunu göğüs kaslarının dış köşesine doğru koyun ve parmaklarınızla göğüs kasları boyunca aşağı kadar inin ve sonra diğer yöne doğru yukarı çıkın, ve sonra tam tersi şekilde aynı hareketi uygulayın. Touch me there! (Oraya Dokun!) adlı kitabın yazarı Yvonne K. Fulbright, "Bu bölgedeki ten genel göğüs cildine göre daha incedir yani oldukça hassastır." diyor.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları

Güçlü bir dokunuşla başlayın, daha sonra dokunuşlarınızı hafifleştirin. Cildine dokunuşunuz hafifleştikçe, sinir uçlarının tepki vermesi artacaktır. Bu hareketi uygularken arada göğüslerine de dokunabilirsiniz. Her seferinde biraz daha kuvvetli dokunuşlar uygulamanız, kan dolaşımını hızlandıracak ve hissedeceği duyguyu kuvvetlendirecektir.

X NOKTASI

Bu noktayı bulmak için, sevgilinizi, bacakları kapalı bir şekilde yüzüstü yatırın. Kalçalarının arasında, yani kalçalarının birbirine değdiği noktadan aşağı doğru X harfi şeklinde bir alan ortaya çıkacaktır. Keesling, "Rektumu kapsayan bu bölge, dolaylı temasla, oldukça uyarıcı etki göstermektedir" diye açıklıyor. Masaj yaparken, yavaşça aşağı doğru inin ve en sonunda kalçalarına geldiğinizde, her iki tarafa birer parmağınızla baskı uygulayarak, parmaklarınızı birbirine doğru çekin.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları

Parmaklarınız ortada buluştuğunda, bir tanesini aşağı doğru indirmeye devam edin. Ellerinizi değiştirerek ve parmaklarınızla zikzaklar yaparak aynı hareketi uygulayın. Hareketi rutin uygulamamak, merak ve heyecan yaratacaktır. Dilinizle X noktasının merkezine yapacağınız dokunuşlarsa, bu deneyimi unutulmaz kılacaktır.

O NOKTASI

Kessling, "Tantrik seks uzmanları göre, bir erkeğin kuyruk sokumuna yapılan masaj, kundaliyi, yani cinsel enerjiyi artırıyor" diyor. Bu O harfi şeklindeki alan, cinsel uzuvla bağlantılı birçok sinir ucunu barındıyor ve bu bölgeye yapılan masaj doğrudan libido üzerinde etkisini gösteriyor.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları

Yüzüstü uzanmışken, her elinizin iki parmağının ucu ile O noktasına dokunun ve küçük dairesel hareketler yapın. Bu bölgede hafifçe dokunuşlarınıza devam ederken, omurgası boyunca küçük öpücükler kondurun. Etkiyi artırmak için, tırnaklarınızı kullanın; sevgiliniz bunu unutmayacaktır.

Onu baştan çıkaracak birkaç küçük öneri:

• Yemekten sonra mutfakta onu baştan çıkarın. Tatlı için güzel bir fikriniz olduğunu söyleyin.

• DVD seyretmek için evinize onu davet edin, size ilham verecek bir film izleyin ve yatak odasında deneyin.

• Yaktığınız mumdan akan sıcak damlaları sırtına ve kalçalarına damlatın. Bu his onu çılgına çevirecektir.

Erkeklerin keşfedilmemiş haz noktaları

• Gece vakti arabanızı, sizi kimsenin göremeyeceği gizli bir noktaya çekin, koltuğunu yatırın ve...

• Ona yapmak istediğiniz beş şeyin listesini e-posta ile gönderin, ondan da aynısını isteyin.

• Herhangi bir konuda iddiaya girin. Bunun sonucunda kazanan yatakta da istediğini kazansın.

• Evde en seksi iç çamaşırlarınızla dolaşın, bu duruma ne kadar karşı koyabileceğini test edin.