GeriKişisel Bakım Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

"Erkekler kadınların bakımlı olmasını ister ancak yapay bir güzellikten ziyade doğallığı tercih ederler. İşte sizlere erkekleri etkileyen bakım önerileri..."

1- Bakımlı Tırnaklar

Uzun tırnaklar çoğumuzun vazgeçilmezi ve rengarenk ojeleri de bu uzun tırnaklardan hiç eksik etmeyiz. Ancak kızlar durum sandığınız gibi değil! Erkeklerin çoğu uzun tırnaktan hoşlanmıyor hatta nefret bile ediyorlar. Aynı şekilde rengarenk ojeleri de çekici bulmayan erkekler daha doğal duran bakımlı ellerinizi görmek istiyorlar. Siz de uzun tırnaklarınızdan vazgeçip yerine normal bir uzunluk tercih edebilirsiniz. Çok renkli ve çok koyu ojeler yerine de daha soft renkler tercih edin ya da erkeklerin bayıldığı french manikürü uygulamaya başlayın.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

2- Beyaz Dişler

Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz ve bakımlı olmalarını isterler. Bunun en başında da bembeyaz dişlerle gülümse geliyor tabiki. Bu nedenle kızlar; kendinize hızlıca dişlerinizi beyazlatacak güçlü bir beyazlatıcı diş macunu edinip, ışıldamaya hazırlansanız iyi olur. Mahmure editörleri olarak bizler, mükemmel olmanız için sizlere her gün bir çok öneride bulunuyoruz. Bugünkü önerimiz de dişleriniz için. Çünkü hoşlandığınız ya da sevdiğiniz erkeğin yanındayken bembeyaz dişlerle gülümsemeniz çok önemli.

Bizler; 3 günde diş yüzeyindeki lekelerin %100’e kadarlık kısmını etkin biçimde çıkaran ve bembeyaz bir gülümseme sağlayan İpana 3D White PERFECTION diş macununu kullanıyoruz. Unutmayın, bembeyaz bir gülümse erkeklerin kadınlarda fark ettiği ilk şeylerden biri.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

3- Saç Bakımı Ve Modeli

Uzun saçlı kadınlar erkeklerin her zaman daha fazla dikkatini çekmiştir. Kendi kısa saçlarının sıradanlığına inanarak kadınlardaki uzun saçlar onlar için her zaman estetik ve şıktır. Ancak cansız, yağlı ve yıpranmış saçlar şık değil elbette. Saçlarınızın ışıltılı ve bakımlı olması çok önemli. Haftada bir saç bakımınızı ihmal etmeyin. Argan’ın gücünden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sıkı topuzlar ve sıradan at kuyrukları erkeklerin hoşuna gitmiyor. Saçlarınızı açık bırakmanız, balık sırtı gibi düzenli, onlara değişik gelecek yöntemlerle örmeniz, doğal su dalgalı şekilde kullanmanız onların hoşuna gidecektir.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

4- İstenmeyen Tüyler

Adı da üstünde olduğu gibi bu tüyleri hiç birimiz istemeyiz. Erkekler yanlarındaki kadının vücudunda özellikle yüz bölgesinde tüy görmek istemezler. Bıyık ve kaş bölgelerinizi her hafta kontrol edin. Farkedilir olduğu zaman onlardan kurtulun. Şimdilerin en popüler ve başarılı bir yöntemi olan lazer epilasyonu deneyebilirsiniz.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

5- Cilt Bakımı

Hiç şüphe yok ki erkeklerin ilk baktıkları yer yüzümüz. Dolayısıyla cildimizin olabildiğince pürüzsüz ve canlı olması çok önemli. -Ki bu sadece erkekler için değil sizin için de önemli olmalı. Çünkü cilt sağlığı ciddi bir konu. Dikkat edilmediğinde çeşitli hastalıklara da yol açabilir. Bakımlı bir cildin kaynağının temizlik olduğunu unutmayın. Yüzünüzü her gün temizleyin. Özellikle makyaj artıklarından kurtulduğunuza emin olun. Bunun için temizleyicinin yanında tonik de kullanmalısınız. Derinlemesine bir temizlik için de (gözeneklerinizden kurtulmak için) yüzünüze haftada bir peeling yapmayı unutmayın. Maalesef erkekler cildi bozuk kadınlardan pek hoşlanmıyorlar dolayısıyla hem beğenilmek hem de kendi cilt sağlığınız için cilt bakımı yapmanız gerekiyor.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri

Son olarak en önemli detayı tekrar hatırlamak istiyoruz. Beyaz dişler ve gülümseme! Çünkü bembeyaz bir gülümseme kadınların sahip olması gereken en önemli özellik diyebiliriz.

Siz de Yeni İpana Perfection ile bembeyaz gülüşünüzü güvenle gösterebilirsiniz.

Erkekleri Etkileyen Bakım Önerileri