GeriCinsellik Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları!

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları!

"Aslında seksi bir buluz ve mini bir etek erkekleri baştan çıkartmak için yeterli olabilir. Ancak bazen bunlar da yeterli olmayabilir. İşte bu durumda yapılması gerekenler!"

1. Onu arzuladığını gösterin:

Erkeğinize onu ne kadar çok istediğinizi gösterin. Telefon açın ve onu ne kadar çok özlediğinizi anlatın. Güzel ve iç gıdıklayıcı sözler söyleyin. Akşam eve geldiğinde Seksi bir giysi ile onu karşılamanız ne demek istediğinizi anlatacaktır.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

2. Kokunuz güzel olsun:

Erkeleri baştan çıkartmanın başka bir yolu da parfüm kokusudur. Teninize uygun güzel kokan bir parfüm sürerek karşınızdaki erkeğin yanından veya önünden bir kere geçerseniz dikkatini çeke bilirsiniz. Güzel kokular sürerek kışkırtıcı ve etkileyici olabilirsiniz.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

3. Aynı konulardan bahsedin:

Erkeği baştan çıkaran önemli detaylardan biri de konuşmaktan geçer. Birlikte olduğunuz erkekle bir konu üzerinde tartışmak, farklı şeyler hakkında sohbet etmek, düşüncelerinizi baylaşmak işte aradığım kız imajını kolayca oluşturabilir.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Genellikle konuştuğunuz konularda hafif muzırlıklarla seksi çağrışımlar yapmanız, erkeği konuştuğunuz konuya odaklayıp dış dünyaya kendisini kapatmasını sağlayacaktır. Örneğin spor dallarında yapacağınız birkaç doğru yorum ve sporun ne kadar seksi olduğunu ballandırarak anlatmanız erkeğin ilgisini çekmeye yetecektir.

4. Sevgi, saygı ve güven verin

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu ona güvenmek, sevmek ve saygı duymaktır. Erkekler kendinden korkan değil, kendilerine güvenen, seven ve saygı duyan kadınlardan hoşlanırlar.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Bu süreçlerin önce baştan çıkaracak kişide olması aslında baştan çıkarmanın temelini oluşturur. Çünkü ilişkilerde herkesin aradığı aslında bunlardır.

5. Öz bakımınıza dikkat edin

Öz bakım önemlidir. Erkekler kendisine bakmasını bilen ve dış görünüşüne önem veren kadınlardan çok etkilenirler.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Güzel bir makyaj, ellerin bakımlı olması ve saçların göze hoş gelen bir görünüşe sahip olması erkeği etkilemek için yeterli olacaktır. Bir erkek, güzel ve bakımlı bir kadından gözlerini almakta zorlanır, ona bakarken onu arzular.

6. Gerektiğinde ilk adımı atın

İnsanlarda her zaman ilk adımı erkeğin atması gerektiği inancı vardır. Ama bu bir hurafedir. İlk adımı atmak demek kişinin sevgisini, isteğini ve arzusunu karşısındaki bireye belli etmesidir.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

İlk adımı atıp sevgi, ilgi ve arzuyu belli etmek kadını nasıl heyecanlandırırsa erkeği de heyecanlandırır ve kadına doğru iter. İlk adımı atmanın yolu seksi bakmaktır. Çünkü bakışlar birçok şeyi ifade edebilir.

7. Ona değer verin

Erkeğe “sen çok özel ve değerli birisin” hissi yaşatan bir kadın baş tacı edilebilir. Her insanın değerli olduğunu hissetme ihtiyacı vardır.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Genellikle kadınlar bu hissin kendilerine ait olduğunu düşünürler ve erkeğin sadece kendilerini değerli hissettirecek eylemler yapmasını isterler.Kadın erkeğe değerlilik hissini yaşatabilirse, erkek sevgi ve ilgisini kadına sonsuz verebilir. Çekici olduğunu, arzulandığını hisseden erkek, ona bu hisleri yaşatan kadına doğru akabilir.

8. Erkeğin ruh durumuna göre tepkilerinizi ayarlayın

Bir erkeği baştan çıkaran en önemli etkenlerden biri erkeğin ruh halidir. Günü kötü geçmiş, yorgun, stresli, büyük bir kayıp yaşamış, aç, sinirli bir erkeğin baştan çıkarılması zordur.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Bundan dolayı uygun zamanı beklemek gerekebilir.Bu durumda, erkeğe sıkıntılı anlarında kadının vereceği dostça bir destek, koşullar uygun hale geldiğinde kadının erkeği baştan çıkarmasına da yardımcı olacaktır.

9. Uygun ortam yaratın

Bir erkeği etkilemenin bir diğer yolu da ideal ortamdır. Güvenli, sakin, uygun bir müziğin olduğu, temiz, ısı ayarlarının iyi olduğu bir ortamda kadın tüm dikkati kendi üstünde daha kolay tutabileceği gibi istediği mesajları daha rahat vererek erkeği de kendine çekebilir, onu baştan çıkartabilir.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

10. Birlikte duşa girin:

Eşiniz sizinle sevişmek istemiyor yâda size yorgun olduğunu söylüyorsa birlikte duşa girmeyi teklif edin ve sizi yıkamasını isteyin. Sonrasında aşk oyunu oynamayı teklif edin.

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

11. Erotik Konuşun:

Erkeğinizle konuşurken rahat olun. Herhangi bir konuyu konuşur gibi yatak konularına girin bu durum erkeğinizi çok etkileyecektir. Kendinizi özgür bırakın aklınızdan geçen her şeyi özgürce söyleyin.