GeriAşk Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

"Büyük ilişkiler karşılıklı çekim ile başlarken, uzun vadede dış görünüşten çok daha önemli faktörler devreye giriyor. Erkeklerin uzun bir ilişkiye girmek istediklerinde gerçekte ne aradıklarını bilmek mi istiyorsunuz? İşte erkeklerin güzellikten daha çok önem verdiği 8 şey..."

1. Macera anlayışı

Erkekler hayatı dolu dolu yaşayan kadınlara bayılırlar. Bu yeni şeyler denemek ve hatta risk almayı da içeriyor.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

2. Uzlaşma yanlısı

Anlaşmazlıkların olması ilişkinin tamamen normal bir parçasıdır. Ancak inatçılık sadece mutsuzluğa yol açar. Erkekler ise çözüm odaklı ve orta yolu bulmaya çalışan kadınları takdir ederler.

HER ÇİFTİN EVLENMEDEN ÖNCE YAPMASI GEREKENLER

3. Güven

Erkekler güzel bir yüze ve hoş bir şekle sahip bir kızdan hoşlanabilir, ancak onu aşık edecek şeylerin temelinde güven yatıyor. Güvenebileceği ve karşısındakinin de kendisine güvendiği bir ilişki kesinlikle uzun vadelidir.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

4. Espri anlayışı

Mizah duygusu stresi azaltmak için mükemmel bir yoldur ve çiftlerin birbirine daha da bağlanmasını sağlar. Ayrıca tıpkı kadınlar gibi erkekler de kendini güldüren kişilerden çok hoşlanır.

5. Kusurlarıyla sevebilmek

Kimse değiştirilmekten hoşlanmaz. Sağlıklı bir ilişkinin anahtarlarından biri, eşinizin mükemmel olmadığını kabul etmektir. Bu yüzden erkekler, onları değiştirmek istemeyen kadınları istiyor.

6. Pozitif olmak

Hayat bir roller coaster gibidir. Bazı günler iyi olacak, bazı günler ise kötü. Bu sebeple küçük problemleri kolay aşabilmek, büyütmemek gerekir. İşte erkekler, tam olarak bunu başarabilen kadınlara bayılıyor.

ORGAZM OLAMAMANIZIN 9 İLGİNÇ SEBEBİ

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

7. Sıcaklık

Erkekler kibar ve sıcak kanlı kadınları seviyor. Bu sadece ilişki için değil arkadaş ve aile ilişkileri için de geçerlidir.

8. Karar verebilmek

Kararsızlık kadar kötü bir şey yoktur. Kadın erkek fark etmeksizin herkes kararsız kişilerden uzak durmak ister. Nerede yemek yeneceğine karar verememek kadar basit bir sorun bile ilerleyen zamanlarda önemli bir problem halini alabiliyor. Bu yüzden erkekler istediklerini tam olarak söyleyen kadınlarla çıkmayı seviyor.

MAHMURE ÖZEL

SOSYAL MEDYADA KARŞI CİNSİN İLGİSİNİ ÇEKME TÜYOLARI