GeriMakyaj En gözde makyajlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En gözde makyajlar!

En gözde makyajlar!

"Yeni sezonda çılgınlıklar zirve yapıyor! Dumanlı gözler, dore göz kapakları ve rengârenk çingene modası, makyajda sıradan bir sezon olmayacağının sinyallerini veriyor."

-Sıradan olmaktansa dikkat çekmekten hoşlanıyorsanız, hele renklerle oynamayı seviyorsanız yeni sezonda çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz.En gözde makyajlarSonbahar-kış makyajında öne çıkan doreler, dumanlı gözler ve çingene modası bu eğlenceyi zirveye taşıyor.

-Dumanlı ve vahşi

Sonbahar-kış makyajında "smoky eyes" yani; dumanlı gözler trendlerin başını çekiyor. Özellikle renkli gözlüyseniz sezonun bu trendi tam size göre! Uygulamak istiyorsanız, önce baz olarak siyah göz farını yüzük parmağınızla gözünüzün üstünde dağıtın. Ama farın yukarılara bulaşmamasına dikkat edin.En gözde makyajlar
Göz çerçevesine ya ıslak farla ya da eyeliner ile uygulama yapın. Siyah maskarayla kirpiklerinizi belirginleştirin. Böylece ıslak etkiyi yakalar ve sisler ardından etkileyici bakışlar fırlatabilirsiniz. "Smoky eyes" tarzını sadece siyah renkle değil aynı zamanda koyu kahve, gri ve lacivert tonlarında da uygulayabilirsiniz.

Cazibeli makyaj
Cazibeli bir makyajın ilk kuralı pürüzsüz bir cilde sahip olmaktan geçiyor. Bunun için cilt tonunuza uygun kaliteli bir fondötenden yararlanmanız gerekir.En gözde makyajlarBeyaz far ile astar çektiğiniz göz kapaklarınıza yine beyaz ışıltılı bir far ile çarpıcı bir ifade katarak siyah eyeliner ve siyah göz kaleminden yararlanabilirsiniz.

Çingeneler zamanı
Sallantılı küpeler, hacimli kolyeler, iri bilezikler ve uçuşan etekler ve elbiseler. Renk paletinden her tonun hakim olduğu çingene modasını uygulamak için önce kendinize bir ana renk far seçin. Bu farı göz kapağınızın üzerine, yayın. Ancak farın olabildiğince gösterişli olmasına dikkat edin.En gözde makyajlarTakma kirpikler, bu trendin olmazsa olmazı. Alt göz kapağınızın içine çekeceğiniz beyaz far, üst göz kapağındaki rengin daha da öne çıkmasını sağlayacak.