GeriÜnlü Kombinleri En çılgın stil ikonu: Lady Gaga
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En çılgın stil ikonu: Lady Gaga

En çılgın stil ikonu: Lady Gaga

"Gerek sahne şovları, gerekse özel hayatındaki giysi ve aksesuarlarıyla dikkatleri çeken ve çoğu zaman gözümüzü alamadığımız Lady Gaga, gündemden hiç düşmeyeceğe benziyor..."

Müzik dünyasına ilk defa söz ve müzik yazarı olarak adım attı ama, çoğumuzun dikkatini kendisi de şarkı söylemeye başladığında çekti. Kliplerinde giydiği kışkırtıcı kostümler ve saç şekilleri her ne kadar bizi bizden almış olsa da, kabul edelim hiçbir zaman sokakta da öyle gezdiğini düşünememiştik. Taa ki onu kırmızı halılarda ve gece gezmelerinde görene kadar...

Açıkçası bir talk show'da Lady Gaga'yı omuzlarına yastık benzeri bir şey koymuş ve gözünde simsiyah güneş şeklinde güneş gözlükleriyle gördüğümde, gözlerime inanamamıştım. Ama sonra anladım ki, karşımızda sıradan olmayı kesinlikle reddeden bir yıldız var.
noadpop
Lady Gaga foto galerisini görmek için tıklayın!

Pantolon giymekten hiç hoşlanmıyor...
Ne sahne şovlarında, ne de özel hayatında Lady Gaga'nın üzerinde bir pantolon göremezsiniz. Gerçi ben bir kere görmüştüm ama onda da pantolonunun bir paçası yoktu. Aykırı yıldız genellikle taytlar, daracık mini etekler, ama çoğunlukla da mayo şeklinde body'ler tercih ediyor. Şimdilerde tüm sahne sanatçılarını etkisi altına alan pantolonsuzluk trendinin önderlerinden biri.

Lady Gaga'nın en güçlü stil silahlarından biri de omuz aksesuarları. Bazen kocaman, sivri zımbalar, bazen yastık görünümlü vatkalar, kimi zaman da ayakkabı ve fincanlar... Yani evde oturup bir süper kahraman hayal edip, sonra kostümünü giymiş gibi bir hali var her zaman.
noadpop
Lady Gaga foto galerisini görmek için tıklayın!

Ayakkabı konusunda da çok seçici
Lady Gaga'nın ayakkabıları da giysileri gibi çok renkli ve dikkat çekici. Bırakın yürümeyi, ayakta durmanın bile zorlukla mümkün olduğu ayakkabılar giyiyor çoğu zaman. Topuğu önde olanları mı istersiniz yoksa neredeyse yarım metre yüksekliğinde platform ve topuğu olanları mı...

Saçlar ve makyajı da bu stil çılgınlığı içinde kendilerine yer bulabiliyor. Bazen bir kola kutusu oluyor saçlarında, bazen de telefon. Kimi zaman da saçlarını bir şapka gibi yaptırıyor ve yine her zaman olduğu gibi tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Lady Gaga hakkında siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama değişmeyen ve ödün vermeyen tarzıyla benim hayranlığımı çoktan kazanmış durumda...
noadpop
Lady Gaga foto galerisini görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala